PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720886}
6,7 111 tys. ocen
6,7 10 1 110640
6,9 40 krytyków
Nice Guys. Równi goście
powrót do forum filmu Nice Guys. Równi goście

Zwiastun raczej tego nie zapowiada

ocenił(a) film na 9
Crips187

Raczej czarna komedia sensacyjna

ocenił(a) film na 7
Szpukowyduch2

Czarna komedia? Ojj chyba jednak nie :)
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/05/the-nice-guys-2016.html

Crips187

Dokładnie.

ocenił(a) film na 7
Crips187

No raczej nie :D

ocenił(a) film na 9
random_cinemalover

Dlaczego nie

ocenił(a) film na 7
Szpukowyduch2

? Sam napisałeś, że prędzej czarna komedia z wątkiem sensacyjnym. Też mi na coś takiego wygląda po obejrzeniu zwiastuna.

ocenił(a) film na 7
Crips187

Już zmienili na kom. kryminalną :D

ocenił(a) film na 7
Crips187

Komedia kryminalna.

ocenił(a) film na 9
Kim123_fw

Tak - komedia kryminalna. Tutaj ten termin pasuje idealnie, chociaż jest specyficzna - "ociera" się lekko o czarną komedię, chociaż nią nie jest. Najbardziej przypomina "Zabójczą broń" no i miałem takie skojarzenie z detektywem Marlowe Chandlera. Scenariusz inteligentny, czasem lekko wyczuwalne aluzje, żarty, Najbliżej do "Zabójczej broni". Też duet. Też świetni aktorzy, którzy zostali kapitalnie wybrani i świetnie się w swoich rolach sprawdzili. Także kapitalne dialogi, gagi i sytuacje. Wg mnie - majstersztyk i jeden z 3 najlepszych filmów jakie widziałem w kinie w tym roku.

ocenił(a) film na 7
kkutz

Dla porównania obejrzałam Zabójczą broń i rzeczywiście - są tam podobne schematy. Jednak pomimo tego, że jest to film mojego dzieciństwa i kiedyś b.mi się podobał ( chyba głównie ze względu na świetnie dobraną parę aktorów Gibson-Glover), to jednak gdy obejrzałam go po latach i mając porównanie z Nice Guys, jakoś wypadł słabo oraz za bardzo przypominała mi się parodia m.in.Zabójczej broni - W krzywym zwierciadle: Strzelając śmiechem z 93 r. Nice guys zdecydowanie duży plus :) Oby była kolejna część.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem