PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789687}

Nić widmo

Phantom Thread
7,0 44 521
ocen
7,0 10 1 44521
8,4 45
ocen krytyków
Nić widmo
powrót do forum filmu Nić widmo

Niewiarygodne, że nikt nie wpadł na to wcześniej. Jeżeli nie dogadujesz się ze swoją drugą połówką nie próbuj rozmawiać z nią o tym co według ciebie jest nie tak, poprostu podaj mu złoty lek na kryzys w związku - grzybki, bo czemu nie?
Główna bohaterka jest poprostu geniuszem.

Film nazywa się nić widmo. Wiedziałam, że cały film nie będzie opierać się na podszytych wiadomościach w sukniach ale, ekhem, pojawiło się to bodajże dwa razy w filmie? I do tego było to totalnie bez znaczenia.

Może ja nie dostrzegam głębi, ale jeżeli ten film ma walczyć o oscara to przepraszam bardzo taka troszke śmieszna sytuacja.

Rusty_noise

Bo ten film to taka gierka, na pograniczu komedii romantycznej. Wystudiowana, bogata w wystawny anturaż. W końcówce wychodzi o co tak naprawdę chodziło Andersonowi, o zwykłą rozrywkę, ale niemającą wiele wspólnego z rzeczywistością.

Van_Etten

Pozwolisz, że się nie zgodzę, uważam, iż film nie ma nic z komedii romantycznej, osobiście odebrałem Nić widmo Andersona jako przestrogę, aby nie igrać z ucieczkami drugiej osoby, iż granica między grą i pozorami jest bardzo cienka i może nawet nie dostrzec momentu, kiedy jedna ze stron owa gra będzie ranić. W ten oto sposób film staje się bardzo autentyczną historią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones