PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221722}

Next

6,9 186 762
oceny
6,9 10 1 186762
4,4 15
ocen krytyków
Next
powrót do forum filmu Next

5/10

ocenił(a) film na 5

Film ok,ale tylko 5 puinktów, już niedawno taki widziałem (Deja Vu), ale pierwszy był owiele lepszy.Tylko dla fanów śmiesznie wyglądającego Cage'a!

ocenił(a) film na 9
halfo1

Masz rację, nie wiem dlaczego, ale w USA lubują się w wypuszczaniu filmów parami. Zazwyczaj jednak jedna z produkcji ma gorszą obsadę i mniejszy budżet. Tymczasem, co dziwne, Next i Deja Vu mają dobrą obsadę. Jednak jeżeli potraktujemy obydwa filmy w kategorii filmu akcji, to mogą się podobać. Dla mnie Deja Vu jest bardziej dynamiczną akcję, ale zakończenie jest lepsze w Next.

ocenił(a) film na 4
jacekon

Budżety także specjalnie się nie różniły - 'Deja vu' 80 mln zielonych, z kolei 'Next' 70 milionów. I po obejrzeniu tych dwóch obrazów mogę stwierdzić, że zarówno jeden jak i drugi zawiódł mnie swym niewykorzystanym potencjałem.

'Deja vu' z czasem przekształcił się w szopkę (sceny akcji jak zwykle u Tony'ego mistrzowskie, Denzel też, gorzej z resztą), która miała swą kulminację w kiepskim i źle skonstruowanym zakończeniu, z kolei 'Next' mimo kilku ciekawych ujęć prezentował słąbszy poziom pod względem realizacyjnym to jednak bardziej spodobał mi się finał z "niekończącą się próbą naprawienia rzeczywistości, która się naprawić nie chce" i ogólny przebieg akcji, a i sam pomysł bardziej mnie wkręcił niż jakieś maszyny czasu i podrasowana technika rodem z "Wroga publicznego" (także Scotta).
Oba filmy pozostawiły wiele do życzenia, w obu przypadkach liczyłem na znacznie więcej, oba u mnie tylko 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones