PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 933
oceny
6,5 10 1 74933
4,2 8
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Tak jak w temacie, ja czekam ze względu na to że o Need for Speed czyli gra w którą grałem za dzieciaka no i ze względu na Aarona czyli aktora który w Breaking Bad dał popis gry aktorskiej. :) A jak u was?

sewerynsenior

Ja tak samo, w serialu pokazał jak świetnym jest aktorem i myślę że tym samym zrobił sobie reklamę wśród filmowców. Teraz mam nadzieje że jego kariera się powiększy :)

ocenił(a) film na 7
sewerynsenior

mam nadzieję, że Aaron pokaże na co go stać. po Breaking Bad jestem jego fanką. nagrody Emmy same świadczą o tym, że jest genialnym aktorem.

ocenił(a) film na 2
sewerynsenior

Spisał się tak dobrze w serialu że niech się chłopak pobawi samochodami. Ale mam nadzieję że nie śni o byciu gwiazdą kina akcji. Jakoś nie ma na to prezencji do tego, ale to może przez to że znam go tylko jako Jessiego. Co do samego filmu to po zwiastunach zapowiada się film tak przesadzony, ogłupiający i absurdalny że aż pójdę zobaczyć. Może być czysta rozrywka.

ocenił(a) film na 9
sewerynsenior

Ja tak samo, a do tego oglądałem jego okrążenie w Top Gear. Dobry z niego kierowca.

ocenił(a) film na 7
mroziu1978

tez widzialam jego wystep w Top Gear, super odcinek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones