PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642049}

Naznaczony: rozdział 2

Insidious: Chapter 2
6,7 55 610
ocen
6,7 10 1 55610
5,2 6
ocen krytyków
Naznaczony: rozdział 2
powrót do forum filmu Naznaczony: rozdział 2

zachwycenie!

ocenił(a) film na 8

Film mnie po prostu zachwycił. Nawet nie chodzi o to jak bardzo był straszny, ale o powiązanie z pierwszą częścią.
Zazwyczaj drugie części są odgrzewanym kotletem, bądź po prostu klapą, ale tutaj wszystko zaczynało nabierać sensu.
Przenikające się równoległe rzeczywistości były największym atutem tego filmu i to chyba uczyniło ten film tak
wyjątkowym w moim odczuciu. świetny!

kajoko

Ma być trzecia część w 2015 roku. Ciekawe, czy będzie powiązana.

ocenił(a) film na 8
bartoszcyc8

Z tego co widziałam to historia ma dotyczyć zupełnie innych ludzi. jedynie Ellise zdawała się być motywem łączącym. Nie zmienia to faktu, że na pewno obejrzę :)

ocenił(a) film na 4
kajoko

Niby sensu tak, ale ten film nie wnosi nic nowego. Z pierwszej części wiemy że wszystko kręci się wokół wycieczek po świecie duchów, a cała reszta bierze się tylko z tego że ktoś wlazł na cudze miejsce. No a już same sceny ze świata duchów zakrawają na film przygodowy a nie horror. W 3 części powinien wręcz pojawić się Cejrowski w swojej koszuli i zacząć opowiadać o zwyczajach panujących w tym miejscu.

ocenił(a) film na 8
mlody969

oczywiście, że nie wniósł. Większość horrorów wykorzystuje ''klisze'. O tym, że horror jest dobry, nie świadczy ilość screamerów na minutę, tylko klimat jaki tworzy. Mi się film podoba. Cejrowskiego też lubię.

ocenił(a) film na 4
kajoko

Ale ja nie piszę o screamach tylko o tym że w sumie w żaden sposób fabuła się nie rozwija, a to jest dla mnie najważniejsze w horrorze. Ok, jest to może nieco inna historia ale wpisana w wykreowaną wcześniej sytuację.

ocenił(a) film na 5
kajoko

przecież tu był właśnie screamer za screamerem i nic więcej.

ocenił(a) film na 3
kajoko

Naprawdę? mnie zawiódł strasznie w porównaniu z pierwszą częścią film strasznie zamienili w teatrzyk w pewnej chwili przestało się myśleć , że ogląda się horror. Niektóre diaboliczne postacie przypominały i bohaterów rosyjskich baśni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones