PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433313}

Nasza klasa

Klass
7,5 44 416
ocen
7,5 10 1 44416
6,4 13
ocen krytyków
Nasza klasa
powrót do forum filmu Nasza klasa

Odsyłam do filmu "bang bang, you're dead", który mam w ulubionych. opowiada bardzo podobną historię. i tak obejrzę ten film, może jest czymś więcej, niż tylko podróbą wyżej wymienionego filmu i będę mógł wycofać oskarżenia.

Camp0s

"Bang bang, you're dead" oglądałam w wersji teatralnej.

I czytając recenzję nie za bardzo oba filmy mi się skojarzyły. W wersji "bbyd" którą widziałam chłopak raczej nie był prześladowany. To znaczy, nie lubiono go, jednak nie był raczej bity.

Ale głębszy komentarz napiszę po obejrzeniu filmu, a nie tylko przeczytaniu recenzji <:

ocenił(a) film na 8
zuzka_9

Oglądałaś sztukę teatralną Bang bang, you're dead , film nie jest na podstawie sztuki. Film Pif-Paf! Jesteś trup! Opowiada o tym jak grupa uczniów razem z jednym z nauczycieli postanawia wystawić sztukę w szkolę.
Polecam obejrzenie filmu , na prawdę warto .
Wracając do filmu Klasa , nie uważam że motyw przewodni z Pif-Paf! Jesteś trup! został tu skopiowany , bo niby po co jeżeli film "Klasa" jest na faktach, równie dobrze można by było powiedzieć że z filmu "słoń" został
skopiowany pomysł na fabułę, a tak przecież nie jest , chyba każdy słyszał przynajmniej raz o Masakrze w Columbine High School, niestety takie rzeczy się zdarzają , i jeżeli nic się nie zmieni , nadal będą się zdarzać .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones