PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704633}

Następcy

Descendants
6,6 12 tys. ocen
6,6 10 1 11569
Następcy
powrót do forum filmu Następcy

Kolejna wersja "Królewny Śnieżki"? Już mi trochę zbrzydła ta baśń w kilku dość średnich osłonach. Jest tyle fajnych i zapomnianych baśni Perraulta, Andersena, braci Grimm, a oni znowu "Śnieżkę", za którą jakoś strasznie nie przepadam. Ale cóż, poczekamy, zobaczymy...

cloe4

Ajć, pomyliłam się, to będzie film o dzieciach czarnych charakterów, kurczę...

cloe4

Może będzie fajne

LordVader345

Owszem liczę na fajny film/serial, ale zakładając tego posta zwyczajnie się pomyliłam, a nie mogłam usunąć. ;)

cloe4

Mam nadzieje że wyjdzie z tego coś fajnego :)

alienowa

Osobiście wolałbym, żeby zamiast filmu o wspólnym uniwersum, Disney skupił się na filmach opowiadajacych historie z ich bajek z perspektywy złych, jak w Przypadku Maleficent.

Mertis

To było by o wiele lepsze. Może kiedyś się doczekamy.

alienowa

Pewnie będzie disneyowski remake wrednych dziewczyn. Matko, dadzą wszystkich do jednego worka, świata współczesnego i podzielą na obozy dobrzy-źli. Obawiam się, że będzie cienkie

cloe4

Z opisu jaki znalazłam w necie to mi to przypomina trochę Ever After High z tą różnicą, że to nie będzie kreskówka...

zuzabubala

Otóż to

cloe4

Ja tam rozpaczam, że na liście na Disney Wiki nie ma potomków bohaterów z Frozen :'(
Czy to jest zbyt nowy film, czy co? To nie fair xD Elsa przecież, jako królowa, w przyszłości musiała zawrzeć jakieś małżeństwo z jakimś królem czy księciem, to było normalne w tamtych czasach. Musiała też wydać na świat potomka. Ludzie, czemu? :(

ocenił(a) film na 6
Crazy12

Mnie boli to, że jest to film aktorski, a nie animowany. Film ma potencjał na fajną komedię, ale gdyby był w wersji animowanej, zapewne przyjąłby się lepiej. Razi mnie wygląd czarnych charakterów w wersji aktorskiej. Założę się, że jako bajka miałoby lepszy udźwig, co do fabuły i byłoby śmieszniej.

ocenił(a) film na 3
ILoveRock23

Zgadzam się. Z resztą, Disney Channel od paru lat robi beznadziejne seriale aktorskie i dość słabe filmy. Animacja może dałaby radę.
Na pewno to nie wyjdzie tak świetnie jak serial Once Upon a Time (niby nie disneyowski, a o tych postaciach, i to na wysokim poziomie).

ocenił(a) film na 6
natka17_1998

Liczę też, że to nie będzie jakaś pokopana "śpiewana" komedia. Disney zawsze musi gdzieś wcisnąć piosenkę, ale nie chciałabym tutaj musicalu (istnieje ryzyko, skoro reżyserem jest Kenny Ortega, czyli ten, co reżyserował High School Musical

ocenił(a) film na 3
ILoveRock23

Oby :/ Też nie chciałabym tutaj piosenek. W animacjach proszę bardzo, ale nie w aktorskich. Boję się że to będzie kolejny typowy film dla nastolatek, który różni się tylko tym, że występują tu postacie z klasyków.

ocenił(a) film na 6
natka17_1998

Właśnie. A byłby niezły potencjał na animowany film. Z przyjemnością znów zobaczyłabym czarne charaktery w wersji animowanej i to w towarzystwie ich potomków :). Zmarnowali pomysł, mogłabym powiedzieć.

ocenił(a) film na 3
ILoveRock23

Pomysł był rzeczywiście fajny. Ale jak widać, nie potrafili nic lepszego z nim zrobić.
Po długim trailerze stwierdziłam, że to nic specjalnego i nie przejmowałabym się tym, gdyby nie fakt że w filmie wystąpią jedne z moich najukochańszych postaci :(

ocenił(a) film na 6
natka17_1998

Podejrzewam, że nie wezmą drugi raz tego kotleta i nie odgrzeją go tak, jak powinien zostać zrobiony. A szkoda. Disney powoli traci potencjał, dobrze, że bajki jeszcze wypuszcza fajne.

ocenił(a) film na 3
ILoveRock23

Dokładnie. Gdyby nie te animacje, które dzielnie walczą, byłoby naprawdę kiepsko.

ocenił(a) film na 6
natka17_1998

Co to za bzdury? Ouat jest DISNEYA, abc należy do walt disney company, myślisz że czemu Merida i Elsa w nim występują? Po prostu nie został wyprodukowany dla dziecięcego kanału Disney Chanel, a dla ogólnodostępnego ABC :)

ocenił(a) film na 3
Artemisek

Ok, nie doczytałam że jest Disneya (Disney-ABC właściwie), myślałam że wykupili tylko prawa. Zasugerowałam się tym że jest to bardziej ,,dorosła" wersja.

ocenił(a) film na 8
Crazy12

Nie ma dzieci Elsy bo Kraina Lodu to historia nie zakonczona. Maja powstac kolejne czesci wiec bez sensu byloby pokazywanie ich dzieci i mieszanie w glowach widzow, tym bardziej, ze jest film Nastepcy jest glownie przeznaczony do mlodszego grona odbiorcow.