PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542576}

Narodziny gwiazdy

A Star Is Born
7,4 192 967
ocen
7,4 10 1 192967
5,5 53
oceny krytyków
Narodziny gwiazdy
powrót do forum filmu Narodziny gwiazdy

No to zaczekam.

ocenił(a) film na 6

O tym projekcie słyszałem już z pół roku temu a teraz patrzę a tu Clint Eastwood siedzi za
kamerą, jestem ciekaw co z tego będzie ale na sto procent nie przebije arcydzieła z 1976 z
Barbarą Streisand, ale przynajmniej piosenki mogą być fajne i kolejna szansa dla Beyonce,
wcześniejszych niestety nie wykorzystała to żeby chociaż tej roli nie spartoliła.

ocenił(a) film na 6
FORRESTGUMP

Ale to nie jest oficjalne, że Clint będzie kręcił. Mam nadzieję, że nie będzie nie chciałbym, aby zajmował się remakiem.

Aldo_Raine

Jest to jak najbardziej OFICJALNE:)

chrisss11

Jakby nie mógł zrobić filmu biograficznego o Rudolfie Valentino ;/

FORRESTGUMP

Moim zdaniem jeszcze trochę za wcześnie na kręcenie biografii Beyonce. Jakby nie patrzeć nie pozostawiła jeszcze dość dużego dorobku (abstrahując od tego, że kręcenie kolejnego filmu w sferze masowej muzyki pop jest pomysłem, co najmniej ryzykownym). Clint za kamerą dobrze wróży, ale mimo wszystko jestem pełen obaw.

ocenił(a) film na 6
MasterOfCookies

Jaka biografia?????!!!!!!!!!!! To nowa wersja filmowego musicalu!!!!! (Jedna jest z lat 50-tych z Judy Garland a druga z lat 70-tych z Barbrą Streisand!!!) Skąd wyczytujecie takie informacje o Beyonce???! xD (((:

FORRESTGUMP

Cóż, widać mam błędne informacje. Dzięki za sprostowanie. :) W takim razie to zmienia postać rzeczy.

ocenił(a) film na 6
MasterOfCookies

(((((((((((((((((:

FORRESTGUMP

W jednej z głównych ról ponoć Tom Cruise.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones