PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542576}

Narodziny gwiazdy

A Star Is Born
7,4 192 997
ocen
7,4 10 1 192997
5,5 53
oceny krytyków
Narodziny gwiazdy
powrót do forum filmu Narodziny gwiazdy

Obejrzałam film, poryczałam się na Shallow i wróciłam do domu z osądem, że to kolejne banalne amerykańskie love story (a zakończenie wcale tego nie rekompensuje). Minęło kilka dni ale w mojej głowie wciąż tkwi ta historia, tak jakby stało się naprawdę, gdzieś obok, jakbym znała tych ludzi. Czasem się nawet zamyślę, rozpłaczę, a jak już usłyszę Shallow to nie potrafię powstrzymać łez płynących po policzkach. Nie ruszają mnie takie filmy i takie historie, a jednak dziś jestem rozbita na 100 kawałków i nie wiem zupełnie dlaczego. Mogę to tłumaczyć jesienną depresją, PMSem albo meteopatią ale chcę wierzyć, że przytrafiło mi się coś magicznego.

ocenił(a) film na 8
alialidomsiepali

Mam dokładnie tak samo! Żadna inna historia mnie tak nie poruszyła...powtarzam sobie, że to był film, że to nie wydarzyło się naprawdę. Odkąd zobaczyłam film minął już tydzień, a mimo to codziennie o tym myślę, a słuchając piosenek nie potrafię powstrzymać łez.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones