PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542576}

Narodziny gwiazdy

A Star Is Born
7,4 192 982
oceny
7,4 10 1 192982
5,5 53
oceny krytyków
Narodziny gwiazdy
powrót do forum filmu Narodziny gwiazdy

Filmwebowi pseudoeksperci

użytkownik usunięty

Czytając komentarze dotyczące filmu można odnieść wrażenie, że niektóre osoby bardzo mocno pozorują na wielkich koneserów kina, próbując na siłę zdeprecjonować bardzo udany film. Przytoczę tutaj kilka perełek:
- słaba muzyka (jedynie „Shallow” brzmi znośnie, reszta nijaka)
- słaba gra aktorska (To nic, że Lady Gaga nie będąca zawodową aktorką jest największym faworytem bukmacherów do oskara za najlepszą kobiecą rolę pierwszoplanową, a Bradley Cooper za najlepszą rolę męską.)
- kiczowaty scenariusz
- film był taki nudny, że zasnęłam
- błędy logiczne (Dlaczego Jack popełnił samobójstwo?!?! Bez sensu! Przecież wcale nie miał próby samobójczej w dzieciństwie, przecież wcale nie tracił słuchu, gdy jego największą życiową pasją była muzyka, przecież w końcu wcale nie był alkoholikiem i narkomanem nie potrafiącym za nic w świecie pokonać swoich demonów, przyczyniając się nieomal do zrujnowania kariery swojej ukochanej)

I tak dalej i tak dalej…
Póżniej człowiek wchodzi z ciekawości na profil takiego kinomaniaka i przeciera oczy ze zdziwienia:
- American Pie oceniony 6/10
- Zimna wojna oceniona 5/10
Kurtyna.

Na koniec przytoczę tylko oceny zagranicznych mediów:
Metacritic 88/100 MUST SEE
IMDB 8.2/10
RottenTomatoes 8.1/10
Do tego faworyt bukmacherów w 3 kategoriach: najlepszy film, najlepsza rola kobieca i męska.
No ale na filmwebie po staremu…
Ja rozumiem, że każdy ma prawo do własnej opinii, ale ludzie, szanujmy się.

ocenił(a) film na 4

Szczerze, to film mi się po prostu nie podobał. Może to kwestia tego, że nie przepadam za romanami, ale seans dłuzył mi się niesamowicie. Kiedy światła wreszcie się zapaliły cała sala miała łzy w oczach, a ja zastanawiałam się czy właśnie obejrzałam ten sam film co oni...

ocenił(a) film na 7

za bardzo się przejmujesz wypowiedziami no name z netu, trochę dystansu to i nie będziesz musiał wylewać swoich żalów na forum

z fartem!

teraz dokładnie widać oceny pseudo-krytyków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones