PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542576}

Narodziny gwiazdy

A Star Is Born
7,4 192 982
oceny
7,4 10 1 192982
5,5 53
oceny krytyków
Narodziny gwiazdy
powrót do forum filmu Narodziny gwiazdy

Pol filmu zastanawialam sie skad wzieli taka brzydka laske z takim glosem. Pozniej dopiero przeczytalam ze to Lady Gaga.. no coz nadal brzydula ale umie i spiewac i aktorsko tez fajnie. Film super

ocenił(a) film na 8
kasiekst

jestes chyba jedna z.niewielu osob, ktore ocenily w tym filmie urode Gagi na brzydka.

John_Nazario

Kwestia gustu. Pierwszy i jedyny raz podobala mi sie jak w wannie siedziala w makijazu co sie poklocili, co jej powiedzial ze jest brzydka. To wedlug mnie tylko wtedy wygladala ladnie przez caly film

ocenił(a) film na 8
kasiekst

Jak uważasz ;) Jak dla mnie wyglądała bardzo dobrze, poza początkiem w tym barze, pod toną makijażu. W ogóle ubolewam nad tym że Gaga przez większość czasu pokazuje się pod toną tapety, i tworzy sobie taki wizerunek (przez wystąpienia publiczne, koncerty, teledyski, rolę w serialu AHS) przez co wygląda okropnie sztucznie, w czasie gdy naturalnie (lub prawie naruralnie) jak w "Narodzinach..." wygląda sto razy lepiej. Zawsze za nią nie przepadałem przez tą sztuczność, tymczasem dzięki tej roli znacznie u mnie zyskała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones