PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832178}

Naprzód

Onward
7,3 34 908
ocen
7,3 10 1 34908
6,9 32
oceny krytyków
Naprzód
powrót do forum filmu Naprzód

W związku ze swoistą, "poprawnościową paranoją", coraz silniej wylewającą się z amerykańskich produkcji na polskie ekrany - sugeruję stosowanie na forach subiektywnej oceny - pomocnej dla osób, którym nie jest po drodze z natrętną propagandą ( głównie typu ****+ ), szczególnie ukierunkowanej na dzieci do 10 r.ż.

Chyba żaden odpowiedzialny rodzic nie chciałby iść do kina, by w trakcie seansu z zaskoczenia stać się świadkiem poddania praniu mózgu własnego dziecka - poprzez ekspozycję na treści kontrowersyjne, nieakceptowalne czy rażąco niezgodne z własnymi przekonaniami.

Ode mnie realizacja oskarowych parytetów w "Na przód" jest na poziomie 4/5, co jest poziomem nieakceptowalnym i sugeruję rozważenie tej kwestii, nim puścicie ten film swoim dzieciom.

Wymieniłbym poszczególne sceny - lecz dziwnym zbiegiem okoliczności mój poprzedni wpis został ocenzurowany i przepadł na niniejszym forum bez śladu, zatem wolę być aż nadto powściągliwy i zapytać jedynie o subiektywną punktację.

ocenił(a) film na 8
able

Ja tam nic nie zauważyłam, co byłoby poprawnością polityczną, było szkodliwe dla dzieci i było niezgodne z moimi wartościami. Trudno się odnieść do Twojego wpisu, jak nie ma żadnych konkretów.

able

My chyba inne filmy oglądaliśmy xD. Ale jeśli gdzieś masz ten wpis to śmiało pisz na PW, jestem ciekaw jakim cudem coś wypatrzyłeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones