PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565254}

Najczarniejsza godzina

The Darkest Hour
4,6 10 857
ocen
4,6 10 1 10857
4,0 2
oceny krytyków
Najczarniejsza godzina
powrót do forum filmu Najczarniejsza godzina

Całkiem ok

ocenił(a) film na 6

Chyba już nikt nigdy nie zrobi filmu, który by zaspokoił FilmWeb-owiczów.. wchodzę na FW żeby sprawdzić opinie i dany film ma być kaszanką..ale co tam, zobaczę sam ocenie sam..i okazuje się, że film jest ok..tak samo jest z tym filmem..Najczarniejsza godzina daje rade..niektóre momenty naprawdę super zrobione i wymyślone jak np: żarówki jako znak ostrzegawczy na sobie, albo klatka Faradaya.
Znalazły się niestety też niedociągnięcia, ale jako całość dla mnie wypas na 6/10.
..pokój..

ArasAjeden

Film jest całkiem spoko, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii.

Demarest

niestety wiekszosć ocen jest po obejrzeniu tylko fragmentów.

ArasAjeden

Niesamowite,co oni zrobili z tymi żarówkami!! Xtra pomysł ;) a efekty,miodzio!!!,szczególnie animacje człowieków na początku filmu czy wlepiony na siłę samolot w galerii...szkoda,że nie mogę dać 11 zviezdok...

ArasAjeden

Wiesz bo tutaj oceny wstawiają takie krety co nie wychodzą wcale na powierzchnię. Oglądając po 3 filmy na dzień nic już ich nie zaskoczy

blasterlws

3 filmy to ja na samo śniadanie wciągam.

ocenił(a) film na 3
blasterlws

głupek,.

ocenił(a) film na 3
blasterlws

niezbyt mila uwaga, tym bardziej ze napisana przez kogoś kto (nie zeby to cos mialo znaczyc, if you know what i mean) nie ocenil ani jednego... coz, ci z nas, co lubia ogladac, przynajmniej wiedza co mowia jak cos oceniaja lub/i krytykuja :)

wesolych jajek btw :)

ocenił(a) film na 3
djathtas

film śmieszny zakrawa na produkcję telewizyjną ...

Maverick0069

Idź trolować gdzie indziej.
Widzę ocenę niską ,więc myślę sobie aha tak myślałem że ludzie będą ten film słabo oceniać i miałem rację:D
Ale właśnie obejrzałem i co?? Nie jest to wybitne dzieło ale nie jest też złe tak na 6 na pewno zasługuje ,Gra aktorska nie jest taka zła , fabuła trochę słaba , efekty dobre więc jest Okej:)

ocenił(a) film na 4
toyminator

Film , filmem ... ale ... jest nudny . Pełno dziwnych akcji nie wiadomo skąd i dziwnych sytuacji . Co 5 minut zerkałem ile jeszcze do końca filmu ale podołałem i obejrzałem . Plusem oczywiście Co niektóre efekty , ale tak poza tym za dużo się nie dzieje .

ArasAjeden

nigdy nie sugeruje sie opiniami na FW.Efekt z zarowkami faktycznie majstersztyk :D a film daje rade.naprawde.moze ci zoldacy rosyjscy jakis tacy za bardzo patetyczni ale warto obejrzec.moze nie w kinie ale w domu z paczka chipsow jak najbardziej.krytykowanie wszystkiego jest w naszym kraju na porzadku dziennym.niektorzy nawet jak widza 15 min filmu juz wala 2 czy 1 .gdzie tu sens ?

ocenił(a) film na 6
spidermarx

tak chwalisz a dajesz 4

Pauleta

nie chwale.napisalem ze daje rade.zeby pochwalic to musialbym chciec go zobaczyc w kinie a nie w domu na kanapie :D

ocenił(a) film na 6
ArasAjeden

niezły ...obejrzałem do końca ...dobre czy b dobre to nie jest ale mozna obejrzec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones