PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247603}
5,9 10 tys. ocen
5,9 10 1 10326
6,5 2 krytyków
Nacho Libre
powrót do forum filmu Nacho Libre

Wg rankingu "Wprost" albo "Newseek" 5 gwiazdek na 5! *****

ocenił(a) film na 10
____ZENONNEX____

***** Pomyłka - "Newsweek". A tam wszystkim byle jakim filmom się dostaje! Właśnie dzięki te ocenienie zdecydowałem się go obejrzeć i nie żałuję! 5(*****)

ocenił(a) film na 1
____ZENONNEX____

Mi jest wstyd samej nie wiem za co, za kogo może za Jacka albo a reżyserów że wykreowali tak beznadziejny film. Uwielbiam Jacka i nie wiem co mu strzeliło do głowy by wystąpić w takiej tandecie. Jeżeli kogoś śmieszy nacieranie łajnem twarzy i JB w obcisłym wdzianku to film w sam raz dla ciebie. :>

Ogólnie nie polecam, strata czasu.

ocenił(a) film na 10
Lovly

Widocznie nie ogarniasz całości oraz nietuzinkowości tego filmu. Do oglądnięcia zachęciła mnie recenzja, z którą się zgadzam. P.S. Jeśli kogoś nie bawią śmieszne filmy, takie jak "Nacho Libre" albo "Banannas" Wood'ego Allen'a, niech wybierze się na żałosny American Pie albo inny shit tej miary. Nie potrafię napisać tego po japońsku ale napiszę wymowę:

KSOJARO!

____ZENONNEX____

Zgadza sie, film głupawy, ale pośmiałam się na maksa. Dawno już nie widziałam tak śmiesznej komedii. Black wymiata!Wielki talent komediowy, aktorstwo bez zahamowań. Ciekawe, który polski aktor zagrałby w taki sposób?

ocenił(a) film na 10
Lovly

oj lovley lovley;/ przejrzałem filmy które uważasz za dobre iiiiiii;/
zabraniam ci wypowiadać się na temat Nacho Libre.
film jest subtelny, inny, nie ma tak gorylego dowcipu i to trzeba docenić.
film jest po prostu inny.
poooooolecam.

ocenił(a) film na 8
____ZENONNEX____

ten film ma coś czego nie ma 95% ostatnio wychodzacych wysokobudżetowych filmów, KLIMAT, uwielbiam ten film, a co sądzą inny mi furta, bo przecież są gusta i guściki :)

ocenił(a) film na 5
gibi86

Na szczęście są gusta i guściki. Do mnie ten film nie trafił, ale szanuję zdanie innych osób. Może nie mam poczucia humoru?