PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788599}
7,3 35 735
ocen
7,3 10 1 35735
1,6 9
ocen krytyków
Na układy nie ma rady
powrót do forum filmu Na układy nie ma rady

Bo zauważyłem, że jak ktoś napisze tu coś pozytywnego, to zaraz jakiś dziwny gość zarzuca mu, źe jest "opłacony", ale jak jakieś podejrzane profile plują na ten film to wszystko jest super. A jak komuś się ten film podoba to co ma napisać?

ocenił(a) film na 8
Ale_jaja

Właśnie zauważyłem ten problem na podstawie komentarzy niejakiego WTTW_Film, który założył na tym forum aż 3 negatywne posty, (co zahacza już o regularny trolling), ale tym co napisali 1 pozytywny temat od razu zarzuca klakierstwo

Dziwne to trochę, nie wiem, ale komuś chyba zależało na tym, żeby za pomocą ataku trolli przedstawić ten film w jak najgorszym świetle, ale że im się nie udało, bo ludzie nie dali się nabrać, to z bezsilności atakują teraz każdego, kto napisze tutaj coś pozytywnego. Zastanawiam się tylko, kto za tym stoi,

Zapytałem tego WTTW, czy ma jakieś osobiste żale w stosunku do tego filmu czy jego twórców, bo normalnie trolle nasłane przez konkurencję atakują tak długo, póki film jest w kinach, a tutaj widzę, że trwa to już od prawie 4 lat, więc podejrzewam jakiś wątek osobisty
Ciekawy jestem, czy koleś mi odpowie, aczkolwiek widząc jego działalność wątpię w jego szczerość

herszton

Sam się zastanawiam o co tu chodzi. jedni piszą o jakimś maniaku, co zwariował na punkcie scenarzysty i rzeczywiście, parę profili pisze w podobnym tonie cały czas atakując tego gościa jakimiś bezsensownymi zarzutami, wszędzie go tu widzą i w kółko o nim nawijają, ale spotkałem też głosy, ze to mogą być rządowe trolle, które atakują ten film, bo pokazuje prawdę o przekrętach tej władzy. A jak film pokazał prawdę to atakują też twórców, to też byłoby logiczne. Nie wiem co o tym sądzisz, ale ja bym się nie zdziwił, gdyby tak było. Może też być tak, że oba scenariusze się nakładają - i rządowe trolle i jakiś psychofan z jakąś mania scenarzysty się na tym forum spotkali i wzajemnie się wspierają. Wg mnie to bardzo realne

Bekomac

Mnie jakiś dzban tu zaatakował, zresztą zobacz na negatywne posty - tam działa jakiś koleś o nicku beekoman czy coś w tym stylu i moim zdaniem małpuje Twoje konto, a to by znaczyło, że komuś rzeczywiście odjeb...ło na punkcie tego filmu i scenarzysty, bo on wszędzie o tym scenarzyście pierd... I to od rana do nocy. Ale możliwe, ze to 2 w jednym - rządowy troll co dostał za zadanie atakowanie twórców filmu. W sumie też bym się nie zdziwił, bo jakby tak ktoś sam z siebie siedział tu od tylu lat to by znaczyło, że rzeczywiście to jakiś świr do kwadratu

Kikoos

Zauważyłem tego świra, żałosny koleś, nie ma co się nim przejmować, nawet jeśli to jakiś funkcjonariusz pis. Jesienią mam nadzieję skończy im się eldorado i takie śmieszne trolle zostaną w końcu na lodzie i będą musieli wziąć się pierwszy raz w życiu za uczciwą pracę

Bekomac

sorry, że wciskam się w dyskusję, ale znowu muszę podbić pozytywne posty bo ten wariat o nickach - antypit/protip/retboor, mmhunter, orlagura etc który siedzi na forum tego filmu CODZIENNIE od 6 lat podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy

jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) Ten koleś dostał obsesji na punkcie scenarzysty tego filmu i siedzi tu od 6 lat codziennie, a na forum Kaca od lat... 11!!!!!!

Jak ktoś wątpi, to proszę dodać komentarz pod jakimkolwiek pozytywnym wpisem i poczekać ok 15 min - godziny - tenże wariat od razu podbije jakiś wpis negatywny z któregoś z wymienionych przeze mnie powyżej nicków - i tak od 6 lat tutaj, od 11 na forum Kaca...

Ktoś jeszcze wątpi, że koleś jest poj...?

Bslagura

sorry, że wciskam się w dyskusję, ale znowu muszę wytknąć nieuczciwość bo ten Piotrek o nickach -Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder etc który siedzi na forum tego filmu CODZIENNIE od 6 lat podbił posty pozytywne tutaj i na forum Kac Wawy

jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) Ten koleś dostał obsesji na punkcie oceny scenarzysty tego filmu i siedzi tu od 6 lat codziennie, a na forum Kaca od lat... 11!!!!!!

Jak ktoś wątpi, to proszę dodać komentarz pod jakimkolwiek negatywnym wpisem i poczekać ok 15 min - godziny - tenże Piotr od razu podbije jakiś wpis pozytywny z któregoś z wymienionych przeze mnie powyżej nicków - i tak od 6 lat tutaj, od 11 na forum Kaca...



Piotrek,

jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji.

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

Ktoś jeszcze wątpi, że koleś jest poj...?

Orlagura

od 6 lat czekamy na JAKIEKOLWIEK dowody na działalność mitycznego Piotrka na tym forum i żadnego nie podałeś!

ŻADNEGO!

za to twoja obsesja na jego punkcie jest tutaj widoczna jak na dłoni - jesteś tu pod każdym wpisem

wystarczy o dowolnej porze skomentować jakikolwiek komentarz i od razu się bidoku pojawiasz, czyli od 6 lat siedzisz tu non stop. Co za poj...

każdy może to sprawdzić - skomentujcie jakikolwiek pozytywny wpis i zobaczycie, że niejaki orlagura/antypit/protip pojawia się od razu i komentuje jakiś negatywny

i tak tutaj od 6 lat a na forum Kaca od 11!!!

i ten nieszczęsny koleś uważa się za "normalnego"

buhahahha

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) - a dlaczego? Bo ktoś dzisiaj napisał coś pod pozytywnym tematem, a czujny retboor/antypit/orlagura od razu zareagował - czyli niezbity dowód na to, że ten bidny chory psychicznie koleś siedzi tu i czuwa 24/h!!1
niezłe jaja co?.

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) - a dlaczego? Bo ktoś dzisiaj napisał coś pod pozytywnym tematem, a czujny retboor/antypit/orlagura od razu zareagował - czyli niezbity dowód na to, że ten bidny chory psychicznie koleś siedzi tu i czuwa 24/h!!1
niezłe jaja co?.

Ale_jaja

Popieram

Bslagura

po wielokroć

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

i znowu

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu

Bslagura

I znowu

Bslagura

i znowu

Bslagura

i znowu...

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś Pan Piotr- Bslagura/nahongo/Perbees/bgtyreen podbił nieuczciwie sobie oceny tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)




Piotrek,
jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji

Ta ilość fejkowych 10-tek przytłacza

Orlagura

od 6 lat czekamy na jakikolwiek dowód, że jakiś mityczny "Pan Piotr" tu działa i cisza, ŻADNEGO...

oprócz pomówień powtarzanych w tysiącach komentów orlagury vel antypita / onegdaj hizycca... NIC... nul - ZERO dowodów...

no ale czego oczekiwać od zazdrosnego psychopaty z manią prześladowczą na punkcie jakiegoś Piotra...

on tu do wszystkich się zwraca "Piotrek"... ja pier... ale zj..b

pamiętaj bidoku - kłamstwo czy pomówienia powtórzone nawet 100 tysięcy razy nie stają się prawdą!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones