PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788599}
7,3 35 735
ocen
7,3 10 1 35735
1,6 9
ocen krytyków
Na układy nie ma rady
powrót do forum filmu Na układy nie ma rady

Co?

użytkownik usunięty

Średna 6,5 to jest jakiś żart.On zasługuje w najlepszym razie 1,5.

Proszę docenić wysiłek Pana Piotra, który włożył wiele wysiłku, aby taki wynik uzyskać

użytkownik usunięty
popup

ta

wariat o nickach - antypit/protip/retboor/bekoman podszywający się pod profile normalnych użytkowników codziennie podbija posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić). to maniak, który stalkuje ten film CODZIENNIE od ponad 5 lat - wystarczy wejść na każdy negatywny post i zobaczyć, ze pod KAŻDYM są dodane komentarze przez wymienione przeze mnie fake-konta. Ten psychol siedzi tu codziennie reagując na każdy pozytywny komentarz.
Również konto popup to jego profil, tyle, że onegdaj zablokowany przez filmweb,
on też założył ten temat, tyle, ze tutaj filmweb mu to konto usunął dlatego jest "użytkownik usunięty"

Bslagura

Piotrek, siedzisz tu codziennie od tylu lat , zachwalasz samego siebie i podbijasz sobie oceny.

Poza tym jak zwykle kłamiesz kto założył ten temat

Orlagura

o, właśnie się pojawił 2 godziny poi tym, jak ja odpowiedziałem pod jakimś pozytywnym postem, a ten orlagura nie wiedział kiedy napiszę - a zareagował od razu, więc siedzi tu cały czas... o 6 lat... co za schiza tego nieszczęśnika... i do wszystkich oczywiście pisze per Piotr... buhahahaha

Bslagura

o, Piotrek właśnie się pojawił 3 godziny pod kolejnym swoim fejkowym kontem. Siedzi tu cały czas od tylu lat i zawyża sobie statystyki, oraz zachwal samego siebie.

.. co za samouwielbienie tego nieszczęśnika... ... buhahahaha

Orlagura

taki narcyz

antypit

nadal taki jest

popup

właśnie zaspamował forum jako Perbees

antypit

a teraz jako Bslagura

olagura

to trollkonto

Cooder

piszesz o twoim podszywającym się pod cuudera?

Bslagura

Piotrek wypowiedział się z spod jednego z wielu fejkowych kont

olagura

napisał złodziej podszywający się pod moje konto buhahaha

Bslagura

Napisał nieuczciwy pan P. zawyżając sobie oceny na filmwebie

Bekemam

Pisze chory psychicznie osobnik który od 5 lat siedzi tu codziennie stalkując ten film i podszywając się pod innych... no kontem bekoman podszył się pod bekomaca a w olagura pod moje konto... Rozumiecie to? Ponad 5 lat CODZIENNIE TU SIEDZIEC?????
JA P... ale schiza...

Bslagura

Pisze Piotrek pod kolejnym fejkontem z zawyżoną oceną samego siebie, nieuczciwie zawyżający sobie oceny na filmwebie

antypit

zakładaj więcej kont typu protip07, antypit, orlagura, retboor, bekeman czy szymonoct i stawiaj z nich jedynki to jeszcze wzrośnie...

ocenił(a) film na 1

Ktoś sypnął groszem, to i pojawiły się setki pozytywnych recenzji.

ocenił(a) film na 1

Ogółem teraz scenarzysta Piotr Czaja jest w top#6 scenarzystów obok na przykład Ojca Chrzestnego, Chłopaków z Ferajny czy Pulp Fiction.
Najprawdopodobniej Pan Piotr Czaja ma bardzo zawyżone ego i wiejaźniową osobowość. Zawyża też oceny swoich ról, scenariuszy i filmów. To się dopiero nazywa mieć kompleksy :-P

A filmweb jak zwykle nic z tym nie robi.

MygyBulla

pewnie gdyby nie zostałby usunięty za nieuczciwe podbicie statystyk usunięty, to byłby jeszcze wyżej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones