PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769844}

Na pokuszenie

The Beguiled
5,8 27 606
ocen
5,8 10 1 27606
6,8 33
oceny krytyków
Na pokuszenie
powrót do forum filmu Na pokuszenie

Wykastrowały go?

użytkownik usunięty

...tak wnioskuję z polskiego trailera, gdzie Kidman w roli Marthy każe przynieść chloroform i piłę, pojawia się dużo krwi, a potem nasz amant się wydziera: "Co mi zrobiłyście mściwe suki?" A trzeba było się zdecydować na jedną...

Ocięły mu nogę p

ocenił(a) film na 9
descolada

Z treści filmu nie wynika, że pod pozorem. Według tego, co mówi Martha było to otwarte złamanie.

kaymann

Ja już przeczytałam powieść. Tam sprawa była omawiana dłużej. Inne kobiety poza Marthą (np. jej młodsza siostra), od początku miały wątpliwości co do zasadności operacji, a szczególnie duże zastrzeżenia były co do "wyrażenia zgody na operację" przez samego zainteresowanego.

Cała postawa Marthy wskazuje na to, że chciała w istotny sposób "osłabić" Kaprala, by przestał stanowić zagrożenie. Jak się potem okazało, przeliczyła się w tej materii.
Nowego filmu nie widziałam, w starym było to jakoś na tyle wyraźnie zaznaczone, że nie miałam wątpliwości co do motywów Marthy.

McBurey miał zszywaną ranę od samego początku. Martha nie umiała mu tej nogi prawidłowo nastawić i kolejny raz zszyć i odmówiła podjęcia choćby próby, a pomocy postanowiła nie wzywać, by nie sprowadzić dodatkowych problemów na szkołę.

Polecam gorąco powieść. Jest naprawdę dobrze napisana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones