PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829448}

Nędznicy

Les Misérables
7,4 17 094
oceny
7,4 10 1 17094
7,0 42
oceny krytyków
Nędznicy
powrót do forum filmu Nędznicy

Wielkie zdziwienie

użytkownik usunięty

Najpierw tworzą kraj wielokulturowy w którym zasady społecznego współinstnienia przestają funkcjonować ze względu na różną filozofię życia, różną wiarę lub jej brak, a potem żeby zapanować nad powstającym chaosem muszą użyć siły i być bezwględni w tym działaniu.
Dlaczego ktoś się dziwi albo go wbija w fotel fakt że wśród tych milionów ludzi o różnych poglądach są ci którzy buntują się przeciw zasadom dzięki którym kraj może w ogóle istnieć?
Dlaczego wbija ich w fotel to że drugastrona która stworzyła tą sytuację, żeby zapanować musi użyć siły i nie będzie jej używać w sposób wybiórczy bo to nie możliwe. Jak rozpoznać tych pożądnych od tych którzy sieją chaos? To nie możliwe, a do tego dochodzi czynnik ludzki. Oczywiście ten burdel Francja zawdzięcza rządom lewackim które wszędzie tam gdzie rządzą tworzą mulitikulturową papkę. Dlaczego??? To chyba jasne. Z chaosu powstaje nowy porządek. Nowa rewolucja tylko że nie październikowa ale na tych samych podstawach. Polska przeżyła już swoje kilkadziesiąt lat komuny, zachód nie ma pojęcia z czym ma do czynienia i z czym będzie musiał się zmierzyć. To nie ucichnie tylko wybuchnie. Konnistyczna Francja Niemcy? A dlaczego nie. Niech też doświadczą jak się żyje w syfie. W końcu ktoś w wyborach wybiera tych którzy tworzą im nowy świat. Sprawiedliwość polega też na tym że ludzie zeby się nauczyć czegoś muszą sami siebie ukarać. Po to istnieje stan otępienia. Wszystko w końcu dąży do równowagi, ale czas nie stoi w miejscu i wielu ludzi musi przez głupotę, egoizm innych, tracicten cenny czas a czasem całe swoje życie. Komuna zabrała ludziom kilkadziesiąt lat z życia, ich możliwości oraz rozwoju. Może komuś się wydaje że komunistyczna Francja czy Niemcy to abstrakacja? To nie abstrakcja. Nowa komuna będzie gorsza niż poprzednia bo będzie oparta o niewolę zupełnie inną niż siłowa. Dzisiejsze technologie i wiedza mają narzedzia które mogą budzić prawdziwy lęk. Pranie mózgu przez media, wojskowe socjotechniki, szantaż finansowy, programowanie mózgu to rzeczywistość, a nie fikcja. Ile osób nosi dzisiaj gotówkę w kieszeni? Ile osób będzie nosiło kartę w przyszłości mając telefon? A ile osób z powodu odkrytych wad płatnosci przez telefon zgodzi się na implant mega wygodny i bezpieczny? A kiedy się nie zgodzi i tak wszystkie usługi płatności będa sprowadzone do zanikających i nie mobilnych. I co wtenczas? Tylko czip albo duże trudności przy chęci zakupienia zwykłego chleba!!! To tylko ułamek tego do czego zmierzają władcy świata! Wywiad z Aronem Russo YT i wszystko jasne.

ocenił(a) film na 8

Ileż w tobie lęku. I jak można porównywać komunizm, bolszewizm do trudności w wielokulturowym państwie. To właśnie komunizm i faszyzm są za jednorodnością i nie dopuszczają żadnych różnic. Poczytaj troch ę najpierw.

użytkownik usunięty
Agatonik

Ty najpierw poczytaj jaka partia rządzi w UE i jakimi ideami się kieruje. Czyli poczytaj o Marksizmie. Wcale się się nie kryją z tym że Marksizm jest ich ideą. Dziewczyno ty nic nie wiesz o komuniźmie!!! Od kiedy to komunizm był za jednorodnością???!! Komuna była i jest na Kubie, Korei, Chinach była w różnych krajach bez względu na kolor skóry i świetnie się te kraje dogadywały! Widać że nieinteresujesz się polityką bo byś wiedziała kto stoi za Antifą i ruchami lewackimi. Sprowadzono do Europy ludzi z Afryki, bliskiego wschodu i nikogo nie dziwi fakt że są to ludzie w wieku poborowym???? Po co to robiono? Doskonale wiedzieli że ci ludzie nie mają szans na normalne życie! Czy ludzie nie rozumieją że sprowadzano tych ludzi po to żeby w końcu zrobili bunt i rewolucja stałą się faktem? Rewolucja ideologiczna, rewolucja własnościowa. Nie kryją się z tym że i mówią głośno że własność prywatna jest kradzieżą!! Poczytaj, a zrozumiesz co się dzieje na świecie obecnie.

ocenił(a) film na 8

Nie wiem skąd czerpiesz swoją wiedzę i spiskowe teorie świata, ale z Twoimi poglądami na pewno nie jest mi po drodze.

użytkownik usunięty
Agatonik

Jak można być tak ciemnym?? Skąd czerpię wiedzę? Z mediów, książek itd.!!! Rozumiem że masz problem z czytaniem, ale słuch chyba jakiśmasz? Teorie spiskowe świata? To jakaś żenada intelektualna z twojej strony! Historia to nie teorie spiskowe! https://youtu.be/5bhvvnC7Vjc wysil się i przynajmniej to zobacz. Aron Russo wpływowy człowiek i do tego znana osobistość. Nie wiem czy coś zrozumiesz, ale jak ci się zachce coś dowiedzieć i poszukasz źródeł to zrozumiesz.

ocenił(a) film na 7

Można by napisać: nie obrażaj ciemniaków ciemniaku... Zawsze mnie fascynowali tacy gostkowie jak ty... Wyznawcy chemitrails'ów, czipowania, płaskiej Ziemi, masztów 5G, żydowsko-kapitalistycznych światowych spisków i garbatych aniołków czerpiących swoją objawioną wiedzę z YT, kościoła czy nawiedzonych forów w necie... Przypominam, że to forum do dyskusji o filmach, a nie uzewnętrzniania swoich fobii, które lęgną się w twoim popapranym umyśle. A kysz... I nie odpisuj mi nic, żeby NSA nie pomyślało sobie, że mam coś z tobą wspólnego...

użytkownik usunięty
jwzp

Mnie nie fascynują psychole tacy jak ty. Bo mam ich głęboko w d......Co do chemitralsów to ciemniaku jeżeli nie rozróżniasz chmury kondensacyjnej od chmury rozsiewanej celowo to krótki wykład: Chmura kondensacyjna która ciągnie się za samolotem znika po nie całej minucie, a to co wisi przez dobrą godzinę to nie para wodna. Co do czipów to ciemniaku w Szwecji chwalą się tym że mają wszczepiane i to fakt, a nie teoria spiskowa.
5G ciemniaku nie funkcjonuje przez maszty tylko przez niewielkich gabarytów nadajniki rozsiane co kilkaset metrów. Mikrofala nie ma dużego zasięgu dlatego nazywa się mikrofalą. (mikrofala to też pewnie dla ciebie spisek :-))) Co do żydowsko kapitalistycznych spisków. Pomijając szczegóły to dolar amerykański nie jest własnością Stanów Zjednoczonych tylko konsorcjum finansowego właśnie żydowskiego. Stany Zjednoczone jako kraj płacą 1 procent od każdego dolara który jest w obiegu. To nie tajemnica materiałów na ten temat nie na YT jest pełno. Ja nie mam zadnych fobii ale piszać o NSA zapewne ty masz, więc pozostaje ciiść do lekarza bo sam sobie z tym nie poradzisz.

ocenił(a) film na 5

Hahaha. Nie ma czegoś takiego jak chemitrals. A jeśli chcesz prawić wykłady o smugach kondensacyjnych to najpierw zdobądź wiedzę na ten temat. Tylko nie od Zięby czy innych wykładowców uniwersytetu YouTube.

Robinson_filmaniak

Nada tak uważasz ?

https://businessinsider.com.pl/technologie/geoinzynieria-sprowadzi-na-nas-katast rofe-ke-chce-zakazac-zabaw-pogoda/t0bkee0

ocenił(a) film na 5
ptomek69

Oczywiście że nadal tak uważam. Zdecydujcie się czy chodzi o Wam chemtrails czy inżynierię. Bo ten link dotyczy tego drugiego a ja odnoszę się do chemtrails.

ocenił(a) film na 5
Robinson_filmaniak

Geoinżynierię miało być *

Agatonik

Pani jest zwyczajnie ofiarą ręcznie sterowanej kultury masowej która zmienia ludziom postrzeganie świata, wprowadza chaos semantyczny lub poprostu- pierze mózgi. Instynkt samozachowawczy zanikł kompletnie, poza tym deduklcji nie ma, zwykły tęczowy leming który uważa że jest wszystko dobrze a będzie jeszcze dobrzej.

ocenił(a) film na 8
herbatkowy

Z tej wypowiedzi raczej wynika, że to Pan jest ofiarą propagandowej szczujni pisowskiej idącej ręka w rękę z antychrześcijańskim polskim kościołem. Co pokazują ostatnie barbarzyńskie, łajdackie decyzje nielegalnego trybunału niby konstytucjonalnego Przyłębskiej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Pomyslowy_Dobromir

No i po co powtarzać za politykami takie niedorzeczności? Każda błyskawica ci się kojarzy? Poczytaj
https://brulion24.pl/symbol-czerwonej-blyskawicy-co-oznacza-znak-wykorzystywany- przez-strajk-kobiet-kilka-faktow-i-wysyp-pomyslow-na-twitterze/

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Ja nie powtarzam za politykami, bo nimi gardzę. Biorąc pod uwagę fakt, że jedynym który wprowadził w Polsce aborcję na życzenie był pewien niespełniony austriacki malarz akwarelista Adolf H. w 1942 r. chyba widać wyraźnie do której błyskawicy Strajku kobiet" bliżej". Jeszcze raz gratuluję ogarniętego lidera z jednym hasłem "wypierda...ć".

użytkownik usunięty
Agatonik

Wielki błąd w zrozumieniu znaku którym posługują się protegowani Sorosza. TO nie błyskawica tylko krzywa. Znak krzywej. To chyba widać. A krzywa po łacinie nie brzmi dobrze więc nazwano to błyskawicą. Doszło to do takiego absurdu że żydzi nie widzą nic dziwnego w tym aby na swoich budynkach wywiszac dwie krzywe obok siebie!!! :-))) A że żydzi tak robią to nie dziwne przecież Sorosz jest żydem i i maswoje fundacje w Polsce oraz swoją gazetę i stacje telewizyjną. Jest duża grupa zydów spod znaku Szechtera która chce aby Polacy im służyli. Dlatego między innymi właścicielem większościwym GW jest Sorosz.

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Pamiętaj jedno - polski pisobolszewizm i ksienofobia ratunkiem dla zgniłej, zepsutej UE, a inflacji już nam zazdroszczą w Brukseli!

użytkownik usunięty
oppserwatorr

Po rozróbach skrajnej lewicy i ugrupowań islamskich w Niemczech oraz tych samych działań we Francji widać, że Polska dzięki mądrości większości obywateli jest ostoją spokoju i rozwoju oraz wielkich perspektyw. No chyba że Lempart spod znaku krzywej próbuje siać niepokój wśród wyborców Niemieckiej parti PO, a tuba propagandowa Sorosa czyli ubeckie TVN (bezpieka w komunie była obstawiona żydami) podtrzymuje przkonanie że żyją w innym kraju niż w rzeczywistości.

ocenił(a) film na 8

Powtórzę - nie wiesz w jakim kraju żyjesz i co Cię otacza. Nie pamięta się socjalizmu, oj nie, małolacik...

Agatonik

Pseudo trybunał, bo nie taka decyzja, jakiej byś chciała? Kolejna, która ostatnie 5 lat, chodziła w koszulce "Konstytucja" a teraz krzyczy, że ważniejsze są unijne przepisy ;)

ocenił(a) film na 8
HotChocolate90

Kolejność przestrzegania prawa w Polsce była przed magister Przyłębską następująca:
1. Konstytucja
2. prawo unijne /międzynarodowe traktaty
3. ustawy
I nic się nie zmieniło. Trzeba uważnie słuchać i nie poddawać się propagandzie, bo nikt nie zamierza i nie zamierzał stawiać prawa unijnego ponad Konstytucją.
To obecny pseudotrybunał jest niezgodny z polską Konstytucją: zasiada w nim trzech sędziów dublerów, Przyłębska została powołana niezgodnie z obowiązującym prawem i przede wszystkim wymaganiami merytorycznymi na tak ważną funkcję. A Pawłowicz i Piotrowicz (prokurator stanu wojennego) to całkowite ośmieszenie tej instytucji.
Więc nie masz racji. W dalszym ciągu chcę przestrzegania polskiej Konstytucji.

ocenił(a) film na 8
Agatonik

To też pewnie "teorie spiskowe":
https://wiadomosci.wp.pl/bruksela-upamietnila-karola-marksa-6037392993940609a
https://tvn24.pl/swiat/juncker-broni-dorobku-karola-marksa-ra834587-2322195
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-05-05/odslonieto-pieciometrowy-pomnik-k arola-marksa-w-trewirze-to-prezent-od-chinskich-wladz/
Widzę, kolegaprzespał ostatnie 30 lat pod lodem.

ocenił(a) film na 8

Nie masz najmniejszego pojęcia o tym, o czym piszesz, a po doborze słownictwa, omawianych idei i wniosków widać jak na dłoni, że jesteś kolejnym lemingiem wyplutym przez system, który w tym momencie wypluwa takich właśnie jak Ty lemingów nad Wisłą. Przyznaj - bluza z kapturem i motywem powstańczym wisi w szafie?

Agatonik

Nie zrozumiałaś / łeś / łoś. "trudności w wielokulturowym państwie" czyli totalny chaos są tylko etapem lub narzędziem do osiągnięcia celu. Musi powstać totalny chaos żeby przyszedł dobry wujek Wania i przyniósł nowy idealny porządek. Proste jak budowa ruskiego cepa. :)))

ocenił(a) film na 8
Creep_7

Wujek Wania to idzie do nas. I nie potrzeba wielokulturowości, żeby w państwie wprowadzić chaos.

użytkownik usunięty
Agatonik

Film "Nędznicy" Jest nie tylko refleksją nad losem biednych emigrantów , ale przedewszystkim ostrzeżeniem przed tym co może sie stać z powodu fatalnej polityki emigracyjnej we Francji. To pokazuje końcowa scena która symbolicznie mówi że Francja może stać się krajem Islamskim jeżeli coś się nie zmieni. Mówi jasno: ci ludzie nie uznają naszej kultury ani prawa. Niewiele czasu upłynęło od premiery filmu, a historia pokazuje że to przesłanie filmu miało poważny sens. Francuzi budzą się z ręką w nocniku tak jak Niemcy. Grozi im przewrót. Do tych krajów dotarły miliony emigrantów w wieku poborowym, a nie biden rodziny które nie miały sans na przetrwanie Kiedy dostaną broń o co nie jest trudno, kiedy się zjednoczą to te kraje bąda mieć wielki problem. Mądrości ich przywódców bo takich mają, polega na zdobywaniu terenów co jest we Francji i nie tylko zauważane. Zdobywaniu terenów przez presje i bezwzględność w agresji. Dzielnice muzułmańskie we Francji, Niemczech, Szwecji to norma. Anglia wyszła z Unii więc sobie poradzą bo to teraz ich wewnętrzna sprawa. Szwecja już sobie nie poradzi, jak mówią moi znajomi Szwedzi. A reszta to ich problem. Polska stała się miejscem schornienia dla ludzi którzy uciekają stamtąd ze strachu. Uciekają ze Szwecji, Holandii, Niemiec, Francji mimo że tam podobno jest cudownie. Jak długo większość Polaków będzie kierować się mądrością, a nie ułomną ideologią tak długo w Polsce będzie spokój, a takie jak ty będą mogły spokojnie przechadzać się ulicami bez obawy o zbiorowy gwałt czy też pobicie z powodu nie zasłaniania twarzy. Kompletną głupotą tych którzy atakują wiarę która od tysiącleci jest fundamentem siły narodu jest to, że wychwalają i chcą aby w ich życie zdominowała relgia która nie ma nic wspólnego z naszą kulturą i porządkiem życia.

ocenił(a) film na 8

Jakoś nie dostrzegam tabunów Szwedów, Holendrów, Niemców i Francuzów, których jedynym marzeniem jest schronić się w Polsce. I nie czuję się bezpiecznie na ulicach, po których bezkarnie "hasają" nacjonaliści, kibole i karki z siłowni. A każdy biały, Polak i katolik oczywiście.

Agatonik

Idea internacjonalizmu, wywodzi sie właśnie z komunizmu. ZSRR, był wieloetniczy. Przecież w 1991, rozpadł się aż na 15 narodowych państw.....Chodziłaś w ogóle na historię w szkole?

ocenił(a) film na 8
HotChocolate90

A co to ma do filmu?

Agatonik

Pisałaś, że komunizm, tak samo jak faszyzm nie jest za różnorodnością a to bzdura ;)

użytkownik usunięty

Wielki szacunek za to, co piszesz! Ja już niestety porzuciłem nadzieję, że wezbrana rzeka samobójczej ciemnoty może zostać zawrócona z wyżłobionego tysiącleciami historii koryta nieuchronnej zagłady.

Nieprzeniknioną tarczą tych ludzi jest nie tylko absolutna niewiedza, ale i brak podstawowej samoświadomości. Gdyby mieli jej choćby cień, wiedzieli by co i dlaczego się dzieje i co jeszcze jest przed nami. Wiedzieli by, że wkrótce staną się nawozem historii, że będą gwałceni, mordowani i nieludzko wykorzystywani. Gdyby wiedzieli tylko tyle, przynajmniej pozwolili by tym, którzy mają jeszcze siłę i wolę, by przygotowali się na odparcie nieuchronnego zagrożenia, zamiast ich na wszelkie możliwe sposoby paraliżować.

Zamiast tego trwa fiesta zdeprawowanych matołów, którzy żywią głębokie przekonanie, że jedyną osią ludzkiej tożsamości jest to, co sobie w ten czy inny otwór ciała mogą wsadzić i na jakie dotychczasowe świętości mogą wypiąć dupę.

Żadnego ratunku dla nas już nie widzę. Jedyne co "pozytywnego" może nas spotkać, to że sytuacja wymknie się na świecie spod resztek kontroli (już się wymyka), zanim marksistowskie bojówki przerobią resztę tego nieszczęsnego narodu na bezmózgą breję, a my jakimś cudem ocalejemy z atomowej pożogi, która się w wyniku tej cywilizacyjnej zapaści dokona. Jakie perspektywy, taka i nadzieja.

użytkownik usunięty

Nie ma się czym przejmować. Zło ma to do siebie że w pewnym momencie się wypala. Zresztą taka jest konstrukcja istnienia. To wszystko co się dzieje to nie ostateczność, lecz efekt oddzielania się ziarna od plew. Jestem daleki od wiary w proroctwa ale tego niestety nie da się nie zauważyć. To przekornie łatwiejsze czasy bo zło przestało się czaić. Wiadomo z kim i dlaczego trzeba walczyć. Zło w naturze istnienia jest nie po to żeby zapanować lecz wzmocnić to co dobre. Szkoda tylko czasu, tego ludzkiego. To jest oczywiste oraz wynika z historii ziemi że, zło nie może trwać wiecznie. To jak wychodzenie po schodach. Żeby osiągnąć szczyt trzeba robić krok w górę. Te brednie o ksenofobiach itd. itd Marksizmie który jest na celowniku tych którzy nie wiedzą czym to śmierdzi, to jak wysiłek i ból mięśni. Potem nadchodzi wyzwolenie i odpoczynek. Pamiętam komunę i wiem co to jest Marksizm z praktyki. Jedyne co mogę powiedzieć do tych którym podoba się ta filozofia. Będę złośliwy i powiem: marzę o tym abyście przeżyli ten Marksizm i doświadczyli efektu tej filozofii. Szkoda tylko tych którzy rozumieją na czym to polega i nie chcą tracić życia. Dlatego w obronie tych zacnie myślących ludzi trzeba wypalać żelazem przejawy komunizmu, jego symboli, ideologów którzy szerzą tą zbrodniczą filozofię. Tępić należy też głupotę która może ułatwić wciskanie się w nasze życie przekonań lewicowych.

użytkownik usunięty

Bardzo to biblijne ;-) ja jednak staram się unikać operowania na poziomie dobro - zło, choć oczywiście rozumiem też taką narrację.

Wolę jednak widzieć rzeczywistość w kategoriach świadomości - nieświadomości, co w oglądzie sytuacji daje rezultaty podobne, natomiast redukuje ideowy aspekt takiego podziału, pozbawiając go aspektu dychotomicznego.

Nie dałem rady doczytać do końca, bełkot. Dlaczego prawie zawsze tak jest, że osoby o ksenofobicznych poglądach mają problemy ze skleceniem kilku składnych, napisanych poprawną polszczyzną zdań? (pytanie retoryczne)

użytkownik usunięty
th3o_2

Dlaczego ci co wytykają ksenofobizm piszą o bełkocie przyznając się że nie przeczytali? :-))
Następne pokolenie inżyniera Mamonia który co prawda nie słyszał piosenki ale ma swoje zdanie na jej temat. Jak widać symboliczny statek z "rejsu" płynie nadal i bierze na pokład kolejne pokolenia które wchodzą bez biletu, na skrzynkę, albo udają człowieka od kultury i rozrywki. Muszę zwrócić ci uwagę na to że bełkot powstał w twoim umyśle bo inaczej nie mógłbyś go zauważyć. Skąd ten bełkot w twojej głowie? Brak zrozumienia treści wynikający z niewiedzy, efekt pochodny ignorancji i ograniczonej zdolności postrzegania tego co wychodzi poza treści nabywane przez plotki na spotkaniach ubarwianych jointem, jest jak sądzę w znacznej mierze odpowiedzialny za mętny umysł.
To częsty przypadek wśród osób zwanych przez nich samych słoikami. Nieprzygotowani do życia w miejscu gdzie intensywne myślenie jest czymś naturalnym i potrzebnym, gubią się w pojęciach, znaczeniach, nie uznają wartości uniwersalnych, wyluzowani jak kaczka bez kości, żyją i wierzą w to że naznaczeni przez ducha Marksa mają jedyną i nie podważalną wiedzę oraz prawo do atakowania tych którzy mają ich głęboko w d.. Kończy się to dla nich zazwyczaj przedawkowaniem. Dlatego uważaj jak bardzo i czym się jarasz.

użytkownik usunięty

Zwróć uwagę na konstrukcję wypowiedzi th3o_2 i innych w tym typie (mam tez własne dość znaczne doświadczenia w tej kwestii).

Najczęściej są to wpisy bardzo krótkie i całkowicie pozbawione merytorycznej zawartości, jakiegokolwiek konkretnego nawiązania do omawianego tematu, zawsze jednak z zarzutami o bełkot, ksenofobię, faszyzm, rasizm, rzekomo nieuzasadnione, a głęboko skrywane lęki, antypatie i tym podobne elementy lewackiej artylerii.

Mam wrażenie, że są to wpisy generowane przez boty na podstawie wyłapanych w czyichś wypowiedziach słów - kluczy i zamieszczane po to aby stworzyć wrażenie, że armia "postępowych" półgłówków idzie w tysiące i z entuzjazmem angażuje się oni w dyskurs światopoglądowy na wzór ptaków niebieskich, spuszczając z góry kolorową kupę na niespodziewających się niczego przechodniów.

zgadza sie ...a ponizej to o czym wspomniales.

gosciu jebnij sie w czajnik byle mocno

użytkownik usunięty
chaos216

Rozbawił mnie mocno ten twój komentarz jeżeli w ogóle to jest jakiś komentarz. Raczej rozgoryczenie że czytasz i nie rozumiesz o czym mowa i na jaki temat. Człowiek chaos chciał napisać coś mądrego ale jak widać chaos w głowie nie pozwala. Jak się jest naćpanym i obrzyganym to nie ma co się silić na pisanie postów. Daj sobie siana bo to nie dla ciebie. Musiałbyś myśleć , a choas temu nie sprzyja. Lepiej przytul się do swojego chłopaka i ciesz się życiem póki jeszcze się tli. Jasne?? ********** ******

ocenił(a) film na 9

Niech kolega nauczy się interpunkcji , składni i ortografii, zanim zechce następnym razem się wypowiadać. Tego nie da się czytać. Obrażam autora wpisu? To lektura tego byle czego mnie obraża, autorowi się wydaje, że zdobył wiedzę , by publicznie się wypowiadać, jednak przez błędy językowe, interpunkcyjne wypowiedź jest kompletnie niezrozumiała, dlatego zalecam powrót do szkoły na poziom podstawowy. To przykre, ale prawdziwe. Każdy może zabierać głos publicznie? Oczywiście. Tylko że obnaża braki w wykształceniu. Polecam zacząć czytać książki. A zacząć od "Dzieci z Bullerbyn". Na koniec "Ferdydurke".

ocenił(a) film na 9
jarrro

Wmax
To biedne dziecko, skrzywdzone przez kolegów na podwórku.

użytkownik usunięty
jarrro

To że obnażyło twoje braki w wykszałceniu bo jak widać masz ogromny kompleks na tym punkcie, to widać jak na dłoni. Zacząłeś od dzieci z "Bullerbyn", a skończyłęś na "Ferdydurke"? :-)))) Tylko tyle możesz poradzić? :-)) To nie wiele. Zastanawiam się dlaczego tacy geje jak ty mają wielką potrzebę bycia wyniosłym, mądrym za wszelką cenę, nawet lepszym od innych. Odpowidź jest prosta. Bo są gorsi. Jak jarro przestanie jarać to mu troszkę mózg się może zregeneruje i zacznie dostrzegać że świat to nie tylko on sam i jego bzdurne poglądy które i tak życie zweryfikuje jak dorośnie.

Śmieszna wypowiedź. Lewacy przywiwiedli do siebie obcych czy może prawicowy kolonializm?
Komuna zabrała lat z żucia śmieszne... Przecież taka komuna to jest w Paryżu a w Polsce wówczas panował totalitaryzm. Wypowiez autora tematu mega ignorancja.

Jedno ale, socjalizm jest i u nas i to jest największy problem a nie ma to znaczenia czy mamy ultralewackie podjescie i lizanie dupy czarnym i lgbtqrstughi+ czy wersja socjalistyczna pisu na wzor sanacji

użytkownik usunięty
Bossrpg7

Ubawiłem sie po pachy! :-))) Polacy żyją z zasiłków w Holandii, Niemczech itd.
Z tych zasiłków utrzymują mieszkanie, mają na jedzenie i nawet unranie i jeszcze coś.
Czy w Polsce jest bardziej socjalistycznie? Jeszcze nie ma takiego socjalizmu jak w tych krajach, choć pomoc typu 500+ nawiązuje do tych w krajach zachodnich ale nie jest tak duża jak u nich. Sa bagatsi więc więcej mogą. Widać tylko Rosja nie jest socjalistyczna bo ma w dupie swoich obywateli! :-))))
W Polsce jest socjalizm? :-)))) Dlatego że państwo pierwszy raz po tranformacji ustrojowej pomaga ludziom i tworzy programy pomocne obywatelom? Widać że nie masz pojęcia o czym piszesz? W programach pomocy jesteśmy jeszcze bardzo daleko za Francją, Niemcami, Holandią w ogóle za krajami z zachodniej granicy! Czy Kanda według ciebie jest krajem socjalistycznym? Tu też nie masz pojęcia co wynika z tego twojego bzdurnego stwierdzenia. Pomoc jaką Kanada roztacza nad swoimi obywatelami czyni ją krajem w którym żyjce się najlepiej na świecie. Polska z pomocą i opieką nie może się równać, a ty piszesz że mamy socjalizm!!! :-)))) Polska obecnie nie robi nić czego by nie robiły kraje zachodu. Idziemy ta samą drogą. Domyślam że jesteś kimś komu imponuje Mikke i jego bredzenie. On bredzi bo wie że znajdą się tacy którym to będzie imponować i prawdopodobieństwo poparcia zawsze lub co jakiś czas, da mu możliwość kasowania dobrej pensji jako poseł. Najzabawniejsze jest to, że facet odkąd pamiętam nigdy nie miał żadnego programu tylko nastawienie anarchistyczne. Twierdzenie ze jak ktoś jest biedny i sobie nie radzi to powinien mieszkać pod mostem to raczej nie jest program. :-))))) Lub że kobiety powinny zarabiać mniej niż faceci. :-)))) I jeszcze takich kilkaset wisienek na torcie, aż się można porzygać od tego. Pojęcie socjalizmu powstało we Francji i dotyczyło równości gospodarczej. Jak myślisz czy w USA lub innych krajach gdzie są koncerny które sa własnością udziałowców którzy decydują o tym kto zasiada w radzie i kieruje koncernem gdzie nie ma własciciela w postaci jednej osoby, to socjalizm czy nie? :-)))
A przecież o taką strukturę gospodarczą chodziło socjalistom. Społeczna własność publiczna, kolektywna, kooperacyjna lub udziałowa, samorządnosć pracownicza, to wszystko działa w krajach zachodu. Czy tam mamy socjalizm?? :-))) Nauczyliście się rzucać hasła nie mając pojęcia o czym piszecie czy mówicie. Byle tylko mówić PiS socjalistyczny, nie mając pojęcia jaką przysługę tym twierdzeniem robicie rządzacym. Tylko głąb może uważac że najlepszy jest XiX wieczny kapitalizm bo nie bierze pod uwagę że mógłby znaleźć się w tej grupie która żebrze żeby przeżyć lub w najlepszym przypadku pracując po 18 godzin w głodzie. Przykład Kanady do której Polsce jest bardzo daleko pod względem opieki nad obywatelami pokazuje czy Polska jest socjalistyczna czy jeszcze niestety nie. Gdybyś żył w Kanadzie i robił wszystko żeby wylądować pod mostem i tam zdechnąć, nie masz szans na to, nie pozwolą ci bo dadzą ci mieszkanie, pieniądze i opiekę medyczną. W Polsce jest pomoc ale jeszcze daleko do socjalizmu. :-)))))

ocenił(a) film na 7

zgłoszone nadużycie tego płaskoziemcy. Innym też radzę to samo. spam, post nie na temat, propagowanie nienawiści, chore teorie spiskowe. całkiem dużo jak na głowę wielkości łupinki orzecha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones