PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32363}

Mustang z Dzikiej Doliny

Spirit: Stallion of the Cimarron
7,6 90 979
ocen
7,6 10 1 90979
7,0 12
ocen krytyków
Mustang z Dzikiej Doliny
powrót do forum filmu Mustang z Dzikiej Doliny

No, właśnie kilka błędów jest (raz Spirit ma ścięty ogon, raz nie, raz Rosa ma po jednej stronie grzywę, raz po drugiej, raz ogłowie wisi, a raz go nie ma, itp.) ale ma super przekaz, genialną muzykę, no i oczywiście fantasrtyczną fabułę. Film tak naprawdę nie jest tylko dla dzieci. Moim zdaniem każdy powinien go obejrzeć :) Moja koleżanka jak to pierwszy raz zobaczyła, to zaczęła włacać na ratowanie koni z rzeźni, więc jest jakiś przekaz :) No, muzyka Adamsa, więc wiadomo, ze jest super. I ogólnie-wszystko pasuje. Warto obejrzeć (cena DVD-ok. 25 zł razem z dodatkami, więc to nie taki straszny wydatek). Polecam :)

ocenił(a) film na 10
KonAsica

Jaki jest dodatek na wydaniu z DVD? <za krótki>

ocenił(a) film na 10
HollyShort

A więc dodatki są takie:
-kilka wersji językowych (+napisy nawet z piosenkami)
-Komentarze twórców filmu (podczas filmu je się włącza, są po angielsku, ale chyba są do tego polskie napisy, nie pamiętam)
-Jak narysować mustanga
-O piosenkach
-Storyboardy
-Wypowiedzi
-Gry i zabawy na DVD-Rom, których nie umiem odpalić...

ocenił(a) film na 10
KonAsica

Grzywę konia, która w poszczególnych ujęciach filmu pokazywana jest na różnych bokach konia nazywasz błędem? Nie wiem, może żyłam w kłamstwie przez całe życie, ale zawsze wydawało mi się, że coś takiego jest w naturze możliwe. Ba, nawet powszechne. To samo z obciętą grzywą i ogonem Spirita. Wiesz, z czasem włosy odrastają. Nie szukaj czegoś gdzie tego nie ma, rly.

ocenił(a) film na 10
deeppurplearcher

Masz rację koniowi odrosła grzywa i ogon , jak można tego nie spostrzec

ocenił(a) film na 10
deeppurplearcher

deeppurplearcher - końska grzywa ma to do siebie, że z reguły opada zawsze na jedną i tą samą stronę chyba, że zostałaby ścięta i przy odrastaniu ulozylaby sie inaczej niz dotąd. Sama dotkliwie to odczułam gdy grzywa klaczy na ktorej jezdzilam od gory opadala na prawą stronę i od pewnego momentu na lewą - nijak nie dalo sie ulozyc calej grzywy po tej stronie po ktorej by sie chcialo :)

KonAsica

grzywa konia to naprawdę, naprawdę bardzo ważny element tej animacji, który uniemożliwia jej poprawne zrozumienie i interpretację

ocenił(a) film na 10
groznybambosz

hahaha, nie można się z Tobą nie zgodzić!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones