PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583305}

Muppety

The Muppets
6,1 25 240
ocen
6,1 10 1 25240
7,0 11
ocen krytyków
Muppety
powrót do forum filmu Muppety

muppets 2/10

ocenił(a) film na 2

Wlasnie wrocilem z kina i przyznam z gory ze nie warto isc na to do kina. Przez niemal 3/4 filmu bylo po prostu porazajaco nudno, zero ciekawych dialogow, malo mappetow, w sumie calosc to jedna wielka porazka. Jesli tak ma wygladac powrot Muppetow do swietnosci, to nie wroce sukcesu. Jedyny atrakcyjny motyw filmu to bylo...show, ktore trwalo moze 10-15 minut. Z gory dodam, ze wychowalem sie na muppetach, uwielbiam ich i od filmu spodziewalem sie jakiegos ciekawego powrotu, dobrego scenariusza. Nic z tych rzeczy. Najwieksze zastrzezenia mam do aktorow. Uwielbiam Segala za role Marshalla ale tutaj w tym filmie zagral....Marshalla. To nie byl Gary ale Marshall. Amy Adams probowala sil w musicalu i nie wyszlo. Jedyny blask pojawil sie, gdy zobaczylem na ekranie mojego ulubionego aktora z teorii wielkiego podrywu jak rowniez Jacka Blacka. Bylo troche celebrytow, ale nie nagrali sie za duzo. Co do calosci moge dodac raz jeszcze - te show bylo nieudane. Szkoda. Mam wciaz nadzieje ze Muppety zaczna sie pojawiac na ekranie tv w swoim niepowtarzalnym show. Filmu niepolecam. Dodam na koniec, ze przez kilka miesiecy przed projekcja filmow w Cineworld UK leciala dosyc dluga reklama Orange z Muppetami. Jesli ktos to widzial, to od razu podpowiem, ze ta reklama byla tysiac razy bardziej ciekawa niz caly film. Manamana.

ocenił(a) film na 4
dabram17

Mnie też niestety rozczarował. Po zabawnych i "z pazurem" zrobionych zwiastunach liczyłam na coś więcej. Zgadzam się z Tobą, że "muppetowego" klimatu było malutko, zdecydowanie więcej "disneyowskiego". Mnie spodobał się też epizod z W.Goldberg. Ale ten musical, sentymentalizm i ociekające słodyczą minki A.Adams mnie dobiły. Jednak wolę powtórki ze "starych Muppetów", no i same zwiastuny jeszcze nie raz obejrzę - były super!
(obejrzane w oryginale więc na temat dubbingu głosu nie zabieram)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones