PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583305}

Muppety

The Muppets
6,1 25 240
ocen
6,1 10 1 25240
7,0 11
ocen krytyków
Muppety
powrót do forum filmu Muppety

Akurat muzyka jak dla mnie taka sobie mimo że dostał za nią Oskara. Ja oglądałem film w oryginale bo znam biegle angielski.

Z moich obeserwacji to film udany chciaż faktycznie mogło być wiecej śmiesznych sytuacji. film bardziej dla starszych dzieci, w drugiej połowie film solidnie przyśpiesza o tp jest duzy plus. Osobiście wywaliłbym, watek miłosny i film byłby bardzo śmieszny i wogóle super.

Nie wiem czemu film niektórzy aż tak krytykują ale może to z powodu dubbingu lub porównania ze starymi muppetami. Nie mam pojęcia, fakt faktem że stare mappety to calkiem inny film. Poprostu inny smak.

Daję 7,5/10

ocenił(a) film na 7
zer

No ja jestem takim starszym dzieckiem i dziekuje tworcom filmu za powrot do dziecinstwa,swietny film.

ocenił(a) film na 9
zer

Film nie dostał Oscara za muzykę, tylko za "najlepszą piosenkę" (to inna kategoria). Konkretnie za "Man or a Muppet". Posłuchaj jej jeszcze raz, to całkiem dobra i zabawna piosenka. Poza tym "Pictures in my head" (ta z ożywającymi obrazami) robi wrażenie. Podobało mi się też jak wykonywali "Smells like Teen Spirit".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones