PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562613}

Muminki w pogoni za kometą

Muumi ja punainen pyrstötähti
6,1 557
ocen
6,1 10 1 557
Muminki w pogoni za kometą
powrót do forum filmu Muminki w pogoni za kometą

Zbrodnia!

użytkownik usunięty

Rozumiem wszystko, rozumiem, że Puchatka musieli zrobić w animacji komp. i dodać jakąś Tosię, rozumiem, że Piękną i Bestię zrobiono w 3D, ale chociaż z dawnymi rysunkami, no wszystko mogę pojąć, ale dlaczego, pytam, dlaczego taką piękną bajkę, nawet z tymi kukło podobnymi stworami robią w 3D ?! I dlaczego nie w dawnej animacji z dawnym dubbingiem??? Zbrodnia na narodzie z Doliny Muminków. Wstyd i hańba.

Chodzi o kasę. Najlepiej odgrzać stare dobre sprawdzone filmy i dodać do tego lepsze efekty. A wiadomo, że najlepsze jest to co sprawdzone.

użytkownik usunięty
house90

Ano właśnie. Nic tylko czekać aż zaczną przerabiać kreskówki...

Kubusia już przerobili. Jak zobaczyłem Muminki z 2008 roku to ręce opadły. Masakra.

użytkownik usunięty
house90

Właśnie mnie housie uświadomiłeś, że tak zbrodnia na Muminkach trwa już jakiś czas. Oj, będę lać...nic tylko ich wieszać.

ocenił(a) film na 7

Ale można iśc na 2D. 3D to wg. mnie jakaś chwilowa moda. Za kilka lat to minie.

lejla81

Tak samo zapewne mówili o filmach z dźwiękiem. Nie, trzeba się przygotować, że to nie minie, a zacznie dominować.

ocenił(a) film na 7
strus_29

Może i masz rację, ale chyba muszą opracować lepszą technikę, bo teraz oglądanie filmów w 3D jest męczące. I o ile fajnie sobie obejrzeć jakiegoś Avatara, to już takie Muminki, czy Kac Wawa (chociaż tego ostatniego chyba ogólnie nie warto oglądać) wygodniej ogląda się bez okularów.
Ja specjalnie zwlokłam się z łózka w sobotę na seans o 9, żeby mój lekko zezujący czterolatek w okularkach nie musiał się męczyć z 3D.

odpowiedź jest bardzo prosta. dlatego, że np. takie lejle81 pójdą na ten shit ze swoim lekko zezującym czterolatkiem. zapłacą za bilety i jeszcze kupią popcorn i colę. niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones