PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740066}

Mulan

5,7 39 030
ocen
5,7 10 1 39030
5,2 24
oceny krytyków
Mulan
powrót do forum filmu Mulan

Idzcie do kina absolutnie! Ale nie na Mulan która znacie!Moja żona również była zniesmaczona,ale pytam czy nie możesz ocenić filmu nie patrząc na historie którą znasz?Jakie to ma znaczenie w momencie gdy .... Film zaczyna się piękna młodością Mulan gdzie ona biega rozrabia od początku ma się wrażenie że ogląda się coś wielkiego. Świetna muzyka ,widowiskowe sceny ,efekty specjalne a co najważniejsze FABUŁA !Od początku jest bardzo wzruszający ,cały film miałem coś w gardle lol a mam 40 lat więc nie tak łatwo mnie wzruszyć a ten film przeniósł mnie w tamten świat!Piękna relacja z rodzicami rodziną film przekazuje wspaniałe wartości i to nie raz morałów jest mnóstwo!poza tym to wspaniała przygoda gdy Mulan wstępuje do wojska ćwiczy walczy wszystko jest to bardzo widowiskowe jak cały film!jest DUŻO HUMORU gdy udaje dziewczynę i musi odpowiadać jak mężczyzna można się uśmiać .Co tu dużo mówić idźcie do kina na piękną baśń o wojowniczce Mulan ale nie koniecznie tej którą znacie z bajki ta jest inna ale na pewno nie grosza to jest PIĘKNY MĄDRY WIDOWISKOWY WZRUSZAJĄCY FILM DLA CAŁEJ RODZINY ,MAM OCHOTĘ IŚĆ DO KINA JESZCZE RAZ I CHYBA TAK ZROBIĘ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones