PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483333}

Mroczne cienie

Dark Shadows
6,6 172 467
ocen
6,6 10 1 172467
4,9 22
oceny krytyków
Mroczne cienie
powrót do forum filmu Mroczne cienie

Szczerze spodziewałem się czegoś mroczniejszego:/
Przede wszystkim Deppa w roli wampira można było wykreować na naprawdę krwistego skurczybyka. Niestety zamiast tego dostaniemy woskową lalę:/

pk01

Też tak uważam.Chciałam film z dreszczykiem,ale Burton chyba nigdy sie nie zmieni:(

pk01

To jest komedia! Wampir jest przerysowany i komiczny,nie moze byc mroczny i zly! Zaloze sie,ze zrobili to calkiem specjalnie :P

ocenił(a) film na 5
Ametist17

Oczywiście, że tak w końcu to Burton. W dodatku nowy Burton z dziełami pokroju Alicji na koncie, tworzący wręcz cukierkowe filmy...

Dealric

Cukierkowe,to prawda.Jakos odessane z mrocznosci i takiej absurdalnej,pokreconej...burtonowskosci ?
Alicja w Krainie Czarow...no coz,nie spodziewalam sie tego po Burtonie,alejak na typ produkcji(w oryginale bajka dla dzieci) to nie bylo zle,przynajmniej moja siostrzenica sie ubawila w kinie.A moze ten film nie bedzie zly ?.Mam nadzieje na troche dobrego humoru i dziwnosci,zobaczymy 18 maja :)

ocenił(a) film na 5
Ametist17

O nie... Alicja oryginalnie nie byłą cukierkową bajeczką dla dzieci. To wyszło dopiero Disneyowi.

Dealric

Mialam na mysli bajke dla dzieci-czyli produkcje Disneya :)

pk01

popieram ametist, że ten wampir jest przerysowany, bo to jest właśnie burton. on nie robi większości filmów tak do końca 'na serio', tylko zawsze musi byc coś lekko przerysowanego, karykaturalnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones