PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493402}
6,7 8 661
ocen
6,7 10 1 8661
Mr. Nice
powrót do forum filmu Mr. Nice

Film ten jest jak "Blow" tyle tylko ,że nie posiada jego lekkości i polotu oraz jest nudny jak
flaki z olejem...

ocenił(a) film na 6
vince25xx

tak na marginesie to główny bohater przypominał mi jednocześnie Alice Coopera i Ala Pacino....

vince25xx

dokładnie taki niedorobiony blow, spodziewałem się czegoś lepszego a film przeciętny i oklepany, piątka za temat reszta do bani...

vince25xx

Historie faktycznie są do siebie podobne, ale Blow to amerykańska superprodukcja z gwiazdorską obsadą, a Mr Nice to europejski film nakręcony za dużo mniejszą kasę, bez drogich samochodów, kostiumów, strzelanin i innych fajerwerków, przez co - moim zdaniem - dużo bardziej prawdziwy. Polecam.

ocenił(a) film na 6
anti666

Może i bardziej prawdziwy ale też bardziej nudny...

vince25xx

No cóż... jointy plus koks to zawsze większe emocje niż same jointy;]

ocenił(a) film na 6
anti666

otóż to !

ocenił(a) film na 6
anti666

A moim zdaniem to "Blow" jest bardziej przejmującym filmem. w "Mr Nice" właściwie wszystko kończy się happy endem. Bohater po kilkunastu latach odsiadki wychodzi na wolność i wraca jak gdyby nigdy nic do wiernej żony i kochającej rodziny, zarabiając od tej pory na życie wesołymi pogadankami na temat narkotyków. W "Blow" natomiast głównych bohater zostaje sam, opuszczony przez wszystkich, bez perspektyw na wcześniejsze wyjście. Z króla życia stał się nic nieznaczącym, pospolitym więźniem. Jednym słowem przegrał w życiu wszystko to co najważniejsze.

ocenił(a) film na 7
dzikakulka

Mr.Nice bardziej w lekkim klimacie,prawie w każdej scenie czuć małą ironię ale mi mimo wszystko ten film podszedł.

ocenił(a) film na 9
vince25xx

Mnie się tam podobał. Bardzo klimatyczny. Całkiem ciekawa muzyka, zajebisty utwór podczas napisów : Don't bogart that joint, my friend. Polecam

ocenił(a) film na 7
Ciemek007

mi też sie podobał ten film
dobre kino , Rhys Ifans i David Thewlis świetni

ocenił(a) film na 7
vince25xx

blow jest nudny, a mr nice zajebisty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones