PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108931}
6,7 425 tys. ocen
6,7 10 1 424639
6,0 29 krytyków
Mr. & Mrs. Smith
powrót do forum filmu Mr. & Mrs. Smith

znalazlo sie 27 idiotow ktorzy oceniaja film niewidzac go - moze niektorzy widzieli.....ale 99% to idioci. Dziwi mnie ze FILMWEB pozwala na ocenianie filmow przed OFICJALNA premiera. Ci ktorzy sie wypowiadaja na temat tego filmu (nie scenariusza czy obsady) niewidzac go to IDIOCI. Przez to powstaje zaklamany obraz jakosci filmu.

ocenił(a) film na 10
Bender_2

Mysle ze sa osoby (jak ja) ktore juz widzialy ten film i dlatego go oceniaja. PZDR

Bender_2

Popieram Bendera! Nie jestem w stanie wyliczyć na ilu stronach Filmwebu pisałem podobnie jak Bender. Strasznie mnie wpienia taki stan rzeczy. Rozumiem, że są tacy, którzy z różnych źródeł dany film są w stanie obejrzeć przed premierą, ale mimo wszystko uważam, że Portal powinien zablokować możliwość głosowania przed premierą. Bo jeśli nawet proporcje nie są takie jak sądzi mój przedmówca (99% idiotów), to i tak znajdą sie oceniający, którzy dają filmowi np. 10, bo gra w nim A. Jolie (bez urazy fani Angeliny, też ją lubię, ale to nie jest jedyne kryterium oceny). A ci którzy się ze mną nie zgadzają, well... you can kiss my shiny metal ass!

ocenił(a) film na 5
Bender_2

Łeeej, były już wtedy do ściągnięcia kinówki, więc częśc osób pewnie widziała.

ocenił(a) film na 5
Bender_2

bender, tu nie chodzi juz nawet o tego 26 maja, kiedy najprawdopodobniej film był juz gdzieś do ogladanięcia. tych prawie 27 idiotów oceniło film już przed 11 kwietnia, kiedy (nie jestem tego pewna na 100%) tego filmu w ogóle jeszcze nieskończono. no a w każdym razie nie był dostępny w internecie.