PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549622}
4,8 63 342
oceny
4,8 10 1 63342
3,6 15
ocen krytyków
Movie 43
powrót do forum filmu Movie 43

Serio. Jak ja oglądałam, motywem przewodnim było to, że gość poszedł ze scenariuszem do kogoś, kto mógł z tego nakręcić film. Mój przyjaciel oglądał wersję, gdzie jacyś chłopacy nakręcili filmik i wrzucili na YT, a później szukali go w odmętach sieci :D Nie wiem czy jest więcej wersji

ocenił(a) film na 10
VaniliaGirl

odkryłaś Amerykę

ocenił(a) film na 7
VaniliaGirl

Widziałem obie, lepsza wersja to ta z tymi dzieciakami szukającego zakazanego filmu w internecie.

ocenił(a) film na 7
morisato

potwierdzam, niby ten sam film ale jednak wersja z nastolatkami jest lepsza
pozatym film lepszy w orginale, tlumaczenie jak zawsze do ( x ) ale mam na mysli wersje z lektorem, nie wiem jak nasza scena sobie poradzila z tlumaczeniem

ocenił(a) film na 9
SadSam

Tłumaczenie Adamcastle jest świetne, polecam nie korzystać w tym wypadku z programu do napisów i samemu poszukać.

ocenił(a) film na 10
VaniliaGirl

mogli by dawac jakies info ze sa 2 wersje ;]

ocenił(a) film na 8
damian252

ja nie wiem czy dali, dlatego napisałam, bo potem gadamy z przyjacielem która scena najlepsza i on mówi że "oh ta główna z tymi typami co szukali po internecie nie była taka zła" a ja myśle WTF o czym Ty gadasz :D I pytam czy mu się filmy nie pomyliły, a się okazało że nie ;p

ale to tak jak z 1408. Oglądałam ten film 2 razy i oba razy z innym zakończeniem. Ale miałam schiza :D

ocenił(a) film na 10
VaniliaGirl

co ty dajesz 1408 ma 2 zakonczenia ?

dawaj namiary heheh znaczy tytuly czy cos

ocenił(a) film na 8
damian252

jak mam Ci dać tytuł :P Oba nazywają się tak samo, ale są 2 wersje, bo 1 amerykańska, a 1 dla europy czy coś. Jedna była z byt brutalna, więc dali też drugie. Które Ty widziałeś? Ja pierwsze widziałam takie, gdzie ten koleś spłonął w tym pokoju i później pokazała się jego spalona facjata w lusterku samochodu. To jest ta amerykańska.

ocenił(a) film na 10
VaniliaGirl

ja tez ta widzialem a ta druga jak sie konczy?

ocenił(a) film na 8
damian252

Drugie zakończenie jest takie, że jak on dzwonił do tej laski przez laptopa (żony chyba?), to ona wezwała pomoc i straż pożarna go uratowała. Na koniec siedzi on w domu i ma w kartonie nadpalone rzeczy w tym dyktafon. Woła żonę i mówi, że musi jej coś pokazać... i puszcza jej z kasety nagraną rozmowę z ich zmarłą córką. A to oznacza, że wszystko co działo się w pokoju było prawdziwe :D

Dwa zakończenia też są w paranormal activity częsci 1 :D

ocenił(a) film na 10
VaniliaGirl

no jaaaaaaaaaaaaaaaa ;] no i bede musial jeszcze paranormala szukac hahah

ocenił(a) film na 10
VaniliaGirl

dzieki za skrot :D

ocenił(a) film na 8
damian252

paranormala nie jest warto bo tylko ostatnia scena jest inna :D Oryginalna była "zbyt brutalna". To sobie możesz na YT na pewno obejrzeć

ocenił(a) film na 10
VaniliaGirl

mam strone online z filmami za darmoche wiec niema problemu :-)
to jak to jest do nas daja z delikatnymi scenami a w usa z twardymi?

ocenił(a) film na 8
damian252

Nie pamiętam już dokładnie bo czytałam to dawno temu. Teraz właśnie sprawdziłam na wikipedii i widzę że w 1408 to zakończenie jak przeżył, to było pierwsze, ale nie spodobało się publiczności więc walnęli to drugie.

W paranormal było odwrotnie, bo tam pierwsze było "zbyt brutalne" więc walnęli drugie, żeby się nie czepiali :D Pewnie jest coś więcej o tym na necie

ocenił(a) film na 8
VaniliaGirl

A nie, nie umiem czytać :D Jak nie przeżył to było 1 i "się nie podobało" więc przeżył. W paranormal babce to nie pomogło bo i tak umarła :)

W sumie śmieszne, bo horrory są zwykle całe straszne i brutalne więc po co ktoś marudzi o końcówke :D

ocenił(a) film na 10
VaniliaGirl

dokladnie :-)

ja mysle ze oni sami robia zadymy nakrecaja 2 zakonczenia zeby je potem sprzedawac jako unikaty na dvd hahah

ocenił(a) film na 8
damian252

no możliwe :D

VaniliaGirl

Byłem na Movie 43 u nas w kinie i była to wersja z facetem próbującym sprzedać scenariusz. Dzisiaj odpaliłem film w necie i zdziwiłem się widząc nowe sceny i inny trzon filmu. Ciekawe dlaczego zrobili 2 wersje nigdzie o tym nie nadmieniając :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones