PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7851}
6,4 56 137
ocen
6,4 10 1 56137
5,7 19
ocen krytyków
Mortal Kombat
powrót do forum filmu Mortal Kombat

Dobry

ocenił(a) film na 8

Będąc dzieciakiem uwielbiałem ten film i w dalszym ciągu tak jest. I to nawet pomimo faktu, że efekty specjalnie momentami prezentują się słabiutko. No ale co z tego ;) A i bym zapomniał o tej genialniej muzyce, a konkretnie jednym utworze ;)

Laki_Lou

Mnie niestety film po latach mocno rozczarował, plus za muzykę i z Lamberta jednak fabularnie to taka bajeczka brutalność z gier gdzieś niestety uleciała ):

ocenił(a) film na 8
buterfly

No bywa, że czasem powrót po latach bywa bolesny. W sumie to muszę się zgodzić, że fabularnie to jest bajeczka i nie ma tej brutalności jak się zapamiętało, no ale kurczę mimo to fajnie mi się ten film oglądało ;) Swoją drogą jak ten rozczarował to się boję pomyśleć co było, bądź może być w wypadku drugiej części, która jest znacznie gorsza od tej ;)

Laki_Lou

Dwójkę oceniłbym zapewne na pełno jedynkę ;) - film miał swoje plus owszem tak jak napisałem muzykę, Lamberta i też Cary-Hiroyuki Tagawa w roli Shang-Tsunga - I to uważam byłoby na tyle wiec na trójkę też oceniłem, rolę kobiece niestety bardzo uważam nijakie a i sceny ich walki nie zapadły mi w pamięć ):

ocenił(a) film na 8
buterfly

Kitane mogli by lepiej przedstawić, ale Sonya akurat była ciekawie zaprezentowana. Mnie ich walki też nie zapadły w pamięć. Ale już inne pojedynki takie jak Goro z Johnnym to tak. Co prawda nie były one zrealizowane jakoś specjalnie wyśmienicie, ale jednak zostają w pamięci po seansie :)

Laki_Lou

Akurat Sonya dla mnie była najmniej ciekawą postacią ;) - Co do walki Goro z Johnnym to się zgadzam, chociaż teraz liczę że w nowym filmowy Mortal Kombat wszystkie pojedynki będą bardziej krwawe ;)

ocenił(a) film na 8
buterfly

Nowy Mortal ma mieć R, więc pojedynki powinny być krwawe ;)

Laki_Lou

Wiem dlatego też liczę że teraz pojedynki będą bliższe gier czyli krwawe co już zapowiedział scenarzysta :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones