PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107974}
7,4 71 290
ocen
7,4 10 1 71290
6,5 20
ocen krytyków
Monster
powrót do forum filmu Monster

i nie wiemy jak bardzo ludzie potrafią być nieszczęśliwi.
Film podobał mi się, był bardzo drastyczny, ale łezka spłynęła mi po policzku..
i te jej słowa na koniec filmu: "miłość przenosi góry, wiara czyni cuda... ludzie opowiadają takie brednie" Obawiam się, że właśnie tak jest w tym świecie..

Jak było by lepiej? Gdyby wtedy strzeliła sobie w głowę czy to jak dostała karę śmierci?

Gdyby tylko jej ukochana potrafiła i chciała wyciągnąć ją z tego bagna, dać szczęście, a co najważniejsze SPOKÓJ...

Nigdy nie będę jej potępiała.

10.

moni9

Puknij się w czółko nim napiszesz jakieś pierdoły. Każdy sam wybiera to jaką drogą w życiu będzie podążał. Kto jej kazał mordować ludzi? Bardzo dobrze się stało. Dostała karę na jaką zasługiwała.

ocenił(a) film na 7
Pawuloniasty

Hmm przypuszczam, że jesteś jeszcze zbyt młoda by zrozumieć pewne rzeczy. Nie można cię w pełni za to winić ale myślę, że powinnaś zmienić swój sposób myślenia.

Dodam co nieco o prawdziwym życiu tej kobiety ponieważ niedawno o niej czytałem. Myślę, że wielu widzów to zainteresuje.

Otóż tak jak kolega powyżej mnie napisał, każdy wybiera taką drogę jaką chcę. A ona była prawdziwą morderczynią i potworem. Przydomek potwór zyskała nie tylko przez to, że w wieku 12 lat oblała sobie twarz kwasem ale też przez swój marny charakter. W wieku 12 lat przeżyła szok jak dowiedziała się, ze jej rodzice są na prawdę jej dziadkami a potem zaczęła uprawiać seks z bratem a potem z dosłownie każdym kto tego chciał. Potem babka ją osierociła a dziadek popełnił samobójstwo. Brat umarł na raka. Zaczęła się prostytuować a potem była zamężna z 69 letnim mężczyzną którego biła i maltretowała. Po związaniu się z 24 letnią Tyrią zabiła 7 mężczyzn. Wzięła całą winę na siebie co właśnie podkreślał reżyser filmu "Monster". Przekaz był taki, ze zrobiła to z miłości...

Wg mnie miłości to w takiej chorej osobie być nie może.

Ważne jest to, że gdy czekała na wyrok napisała do sędziego, że nienawidzi ludzi i jeszcze raz chciałaby zabijać (chyba dostateczny powód by ją wyeliminować z puli genetycznej ludzkości...) .

Za kratkami podpisała umowę na dwa filmy o sobie, sztukę teatralna i 5 książek. Członkowie sekty odrodzonych chrześcijan w 1991 roku adoptowali ją i przez 11 lat walczyli o jej uniewinnienie. Bezskutecznie.

W mojej ocenie kara była za lekka. Powinna tyrać w kamieniołomach do końca swych dni stopniowo się wyniszczając.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones