PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722780}
6,8 71 tys. ocen
6,8 10 1 71286
6,5 37 krytyków
Moje córki krowy
powrót do forum filmu Moje córki krowy

brak slow

ocenił(a) film na 1

bylem wlasnie na tym w kinie....polowe przespalem a pozniej bylo to jeszcze gorsze.jak ktos lubi na dobre i na zle to polecam, ale dla normalnych ludzi straszne.najlepsze fragmenty da sie zobaczyc w zwiastunie.reszta katastorfa....

ocenił(a) film na 10
krislen87

Szkoda, że tak uważasz... :( Ale cóż, to Twoja opinia. ;)

ocenił(a) film na 1
Maniek_1947_Mania

straszne.dalem za to 50 PLN (ja i zona) i zaluje. aktorzy ok ale film bez przekazu.absolutnie pusty.

ocenił(a) film na 10
krislen87

Hmm...jakby się tak zastanowić to po obejrzeniu czułam taki lekki niedosyt. Ogólnie to film (jak dla mnie) był naprawdę świetny, ale koniec filmu mogli jeszcze jakoś pociągnąć. ;) Kupiłam książkę (również pod tym samym tytułem co film) w ten dzień gdy poszłam do kina. Gdy później ją czytałam to czułam jakbym jeszcze raz oglądała film :). Aczkolwiek w książce wszystko jest bardziej opisane; co w danej chwili myślała któraś z sióstr itd., ale ogólnie to praktycznie wszystko jest z filmu, dialogi itp. Jednak książka nie kończy się na tym co film. Opowiada co dzieje się później, gdzie oni jadą. Myślę, że to co było na końcu w książce pojawiłoby się w filmie, ale wiem niestety, że zostało wyciętych sporo scen. :/

ocenił(a) film na 1
Maniek_1947_Mania

moze ksiazka bardziej odwzorowuje klimat....nie wiem, ale film mnie nie ruszyl. to tylko osobista opinia ;)

ocenił(a) film na 10