PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7801}

Moja dziewczyna

My Girl
7,5 50 947
ocen
7,5 10 1 50947
7,2 8
ocen krytyków
Moja dziewczyna
powrót do forum filmu Moja dziewczyna

Gdy byłam mała oglądałam film .Mało z niego pamiętam - była dwójka dzieci dziewczynka i
chłopiec i bardzo możliwe że już dorosły mężczyzna opowiadał o swoich wspomnieniach...
Zakolegował się z dziewczynką, może była od niego starsza- albo tylko tak wyglądała(nie
pamiętam) i byli w jakimś ogrodzie (?) on poszedł się napić wody z takiej małego kranika i ona
go wtedy pocałowała . To nie był zwykly pocałunek - taki jakby w "wodzie" i nie tyle że go
pocałowała co bardziej polizała ? Może ona też piła z tego kranika i wtedy... - nie pamiętam . W
kazdym razie ta dziewczynka chyba była ruda i może miała zieloną sukienkę . Później musiała
wyjechać i spotykają sie jako dorośli, albo on ją zauważa i chyba wszyscy go ostrzegają że ona
łamie serca itp.
Sorka za chaotyczność i to co pamiętam nie jest na 100% .

ocenił(a) film na 8
kingajkari

To 'Wielkie nadzieje' z Gwyneth Paltrow. Zawsze, gdy reklamują go w tv to przechodzą mnie ciarki.
Scena przy fontannie jest epicka.

ocenił(a) film na 7
eris_grim

dzięki wielkie, jeśli ta scena mi została z pamięci - to rzeczywiście jest epicka ;)

ocenił(a) film na 7
kingajkari

http://www.youtube.com/watch?v=m2NLmdn02Oc&feature=fvwrel -nawet dobrze pamiętałam, oprócz tego że nie jest ruda :)

ocenił(a) film na 8
kingajkari

Ja pamiętałam tylko ten moment, gdy stykają się ich usta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones