PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520698}
7,2 29 333
oceny
7,2 10 1 29333
7,3 16
ocen krytyków
Moja łódź podwodna
powrót do forum filmu Moja łódź podwodna

STRATA CZASU

ocenił(a) film na 1

dobrze ze tylko 1,5 godz. Ani smieszny ani tragiczny i bez sensu ogolnie nie wiem po co na takie dno czas tracili a teraz inni traca.

pladge

Dziwi mnie twoja ocena. Na Wrocławskim Festiwalu Filmowym bilety na niego rozeszły się błyskawicznie i wydaje mi się że film bardzo się spodobał!
Nieszablonowy , zaskakujący pomysłami i dialogami, zabawny ale i momentami smutny. Pozostaje w pamięci
Polecam bardziej wymagającym widzom

ocenił(a) film na 6
_zgaga_

Na Nowych Horyzontach wiekszosc filmow jest wyprzedanych. Ja jeszcze nie ogladalem w tym roku zadnego, na ktorym byly puste miejsca, wiec to nic nie znaczy. Moim zdaniem filmik mozna obejrzec, jest sprawnie zrealizowany, czasami smieszny, czasami smutny, ma fajna muzyke, ale raczej nie zapadnie mi w pamiec na dluzej.

ocenił(a) film na 9
pladge

Mnie dziwi ocena pladge, bo na pokazie przedpremierowym w Muranowie ludzie zaśmiewali się do rozpuku. Ja też się śmiałam, a i płakałam ze wzruszenia. Może to nie super-ekstra-ambitna rzecz, ale niebanalny, uroczy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones