PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752976}
6,9 59 797
ocen
6,9 10 1 59797
6,8 34
oceny krytyków
Mission: Impossible Fallout
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Fallout

Taki sobie 5/10

ocenił(a) film na 5

Piękne zdjęcia dużo akcji do tego Tom Cruise mimo 56lat cały czas w świetnej formie to na pewno plusy tego filmu, nie wiem jak on to robi ale wygląda coraz lepiej:)
Co do samego filmu niczym szczególnym w porównaniu z poprzednią częścią się nie wyróżnił jak dla mnie ciut słabszy chwilami mimo dużej ilości akcji ( może aż za dużo ) trochę nudny i przewidywalny bo w zasadzie z góry było wiadomo jak to się zakończy co do samej fabuły niezbyt wyszukana bo mnóstwo już było podobnych filmów z taką różnicą że ten ma naprawdę dobre efekty ale też nie jakieś rewelacyjne....
Co do gry aktorskiej, tak jak napisałem Cruise w dobrej formie i dobrze się to oglądało co do pozostałych na przyzwoitym poziomie ale bez rewelacji, mnie osobiście Henry Cavill jakoś nie przekonał tak jak w roli supermana pasował świetnie tak tutaj jakoś tak nijako ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie.
Podsumowując zobaczyć można ale żeby mnie ten film jakoś zachwycił to na pewno nie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones