PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 226 057
ocen
7,0 10 1 226057
5,8 21
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

Film niesamowicie reklamowany w tv i necie jako komedia roku, okazał się wdłg mnie klapą roku z prostackim poczuciem humoru ( zabrakło w nim tylko pierdów ). Przez 1h50min zaśmiałem się może z trzy razy. Najlepszą sceną wdłg. mnie była ta u fryzjera. Ogólnie film nie był zły, ale strasznie się na nim zawiodłem. Ot przeciętniak, można raz pooglądać i zapomnieć o jego istnieniu.
Ps. "Striptiz" Aniston mimo, że babka trzyma się dobrze jak na swoje lata, był okropny. Nie wart 20 $

ocenił(a) film na 8
Snajpero1984

to w takim razie polecam "jeszcze większe dzieci" to jest przecudowna komedia z inteligentnymi żartami ;p

ocenił(a) film na 5
DarkBartek

Jedynka nie była rewelacyjna, więc dwójkę sobie odpuszczę.

ocenił(a) film na 8
Snajpero1984

Dobry wybór ponieważ dwójka sięgnęła dna i jeszcze wyciągnęła szpadel i zaczęła kopać głębiej. Jedynka była w porządku.

ocenił(a) film na 5
Snajpero1984

Niestety, w pełni się z Tobą zgadzam. Film bardzo przeciętny, mało zabawny. Szkoda mi jedynie Jennifer Aniston, którą bardzo lubię, że ostatnimi czasy gra w kiepskich filmach... Najlepsze jej czasy to chyba jednak Przyjaciele...

ocenił(a) film na 5
ZwiastunNocy

Smutne to wszystko, bo takie teraz te komedie nijakie, prostacie, ale co zrobić takie czasy....
Co do Aniston to ostatni fajny film jaki z nią widziałem i jaki mogę Ci polecić, to "Just Go With It" jeśli oczywiście jeszcze go nie obejrzałeś/łaś.

ocenił(a) film na 5
Snajpero1984

W sumie to podobaŁ mi się z Aniston film "Marley i ja". Wzuraszjący jak dla mnie i ciekawy. "Żonę na niby" widziałem, ale jakoś za bardzo to nie przypadł mi do gustu.

ocenił(a) film na 6
Snajpero1984

Daję naciągane 6/10
Trzy śmieszne sceny to za mało aby dać więcej, spodziewałem się czegoś lepszego i trochę się zawiodłem bo chwilami wiało nudą.
Najlepsza scena to ta z kalamburami, popłakałem się ze śmiechu ^^.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones