PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=278033}

Milczenie

Silence
6,8 38 433
oceny
6,8 10 1 38433
7,0 37
ocen krytyków
Milczenie
powrót do forum filmu Milczenie

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Coś reżyser:Martin Scorsese się nie postarał ! Mając te 74 lata chyba mu się pogorszyło ? Chciał zapunktować u Franciszka ? Może kleru przypadnie do gustu ? Jak dla mnie sam scenariusz jest kiepski ,film długi i nudny ! A jako ateisty to totalne bzdury ;) Ogólnie porażka !

con_desiros

Ja będę natomiast bronił tego film w zaparte, bo ta opinia jest pozbawiona obiektywnego spostrzeżenia. Dlaczego tak ciężko obejrzeć film który opowiada o religijności bez jakiejś wręcz apatyczności, w zrozumieniu idei jakie ze sobą niesie. Przecież tam nawet nie było jakichś nachalnych obrazów namawiających do chrześcijaństwa, ja rozumiem, że pewne postawy mogą być dla osoby niewierzącej czymś absurdalnym, ale ten film absolutnie nie jest wyłącznie dla swoistych fanatyków wiary, a jestem przekonany, że mógłbyś po jakiejś większej analizie, bez uprzedzenia do duchowych wierzeń, zauważyć wiele dobrych cech tego filmu.

DRUZJAN

Pytanie tylko, czy te zagadnienia zostały podane w sposób porywający, zachwycający, ujmujący, ciekawy? Mam spory niedosyt.

zweistein

Jak najbardziej rozumiem niedosyt czy, zwyczajnie jakieś kwestie które nie zachwyciły, nie oczekuje wyniosłej oceny , ale tego filmu nie można nazwać nudnym albo słabym, bo to moim zdaniem arogancja.

DRUZJAN

Nudnym bym go nie nazwał, ale nieudanym lub nie dość dobrym - być może.

ocenił(a) film na 5
DRUZJAN

To cecha moze byc zla? ☺

cykul

https://www.youtube.com/watch?v=35AtX6TUEcA

ocenił(a) film na 3
con_desiros

Dołączam - 3/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones