PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=278033}

Milczenie

Silence
6,8 38 433
oceny
6,8 10 1 38433
7,0 37
ocen krytyków
Milczenie
powrót do forum filmu Milczenie

Gra Andrew Garfielda

użytkownik usunięty

Jego postać - początkowy entuzjazm, potem prawie szaleństwo i końcowa apatia, zostały ( w moim odbiorze) w 100% pokazane. Pokazał dramat wewnętrzny postaci. Abstrahując od religii, to dramat kogoś kto musi odrzucić wszystko czym jest. Zdziwiło mnie to bo pani w wieku mojej babci, wychodząc z sali podsumowała, "ma ładne włosy". Dla mnie jego gra była największym atutem tego filmu.

Andrew zaskakuje coraz bardziej, na początku nie byłam do niego przekonana, ale jak obejrzałam Przełęcz ocalonych i Milczenie to jestem pełna podziwu, chyba dopiero w tych filmach pokazał swoje umiejętności, bardzo dobry aktor.

użytkownik usunięty
Mia85

W obu pokazuje aktorstwo przez duże "A".

ocenił(a) film na 7

A ja mam z nim problem. Widziałam go w Milczeniu i wcześniej w Przełęczy. To niby dojrzały mężczyzna a wygląda jak śliczny chłopiec i dla mnie jego gra sprawia wrażenie infantylnej. W Milczeniu w pierwszych kilkunastu minutach nie mogłam go znieść, potem było lepiej, ale momentami ta infantylność była bardzo widoczna. Włosów można mu pozazdrościć, też zwróciłam na nie uwagę w filmie. Jeszcze w kwestii Oscarów, jeśli mu się należała nominacja to dużo bardziej za Milczenie niż Przełęcz.

użytkownik usunięty
kokoszanel11

Co do urody niewątpliwie ją ma :)
W Milczeniu on był początkowo taki naiwny, "poznamy pierwszego Japończyka" itd.
Wygląd chłopca to oddawał.
Potem cały dramat polegał na stopniowym niszczeniu tej niewinności.
I w pewnych momentach wydawał się dojrzały, przytłoczony tym wszystkim.
Jego gra była wyjątkowa.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się z Tobą, ale mnie nie chodzi o infantylność postaci a samego Andrew. Tak jak pisałam, w obu filmach towarzyszyło mi to samo uczucie. I wydaje mi się, że tę cechę przypisuję z powodu jego fizyczności i sposobu mówienia, który do mnie nie trafia. No nic, może kiedyś zmienię zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones