PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1047}

Milczenie owiec

The Silence of the Lambs
8,2 684 261
ocen
8,2 10 1 684261
8,4 50
ocen krytyków
Milczenie owiec
powrót do forum filmu Milczenie owiec

obejrzałem tylko 15 minut i uznałem, że jest za straszny ale technicznie i aktorsko bez żadnych zarzutów. Jaką ocenę dalibyście w mojej sytuacji

ocenił(a) film na 9

Żadnej.

ocenił(a) film na 10

No 1 skoro nie wytrzymałeś, głupie pytanie.
Tylko że to świadczy o tobie wtedy, oczywiście bardzo negatywnie.
Są filmy na których się nie da wytrzymać(np. Paranormal activity) ale milczenie na pewno do nic nie należy.

ocenił(a) film na 10
Marcinekk

boisz się paranormal acivity ? Boże, same dzieci na tym filmwebie.

ocenił(a) film na 5

Ja nie wytrzymałem na "Pamiętniku" i "Slumdogu", można się porzygać od lukru i infantylności. Natomiast "Milczenie owiec" można dla relaksu zobaczyć, natomiast w kategoriach obrazu psychologicznego jest przewidywalny, co cholernie irytuje. Może dlatego, że się zestarzał, takich thrillerów-klonów jest już na pęczki.

ocenił(a) film na 10

Jak można oceniać coś o czym nie ma się zielonego pojęcia?? FILM JEST GENIALNY!!

użytkownik usunięty
kalambury1008

zamykam temat

ocenił(a) film na 8

Za straszny? Ktoś tu jest słaby psychicznie o.o Obejrzyj sobie 1408 albo Delikatna. Lepiej nie wystawaj żadnej oceny.

po 15 minutach zdążyłeś wychwycić technicznie i aktorsko bez żadnych zarzutów, brawo
PS wystaw ocenę 1

Jak się nie obejrzy filmu to się nie powinno wystawiać oceny. Po co w ogóle musisz cokolwiek oceniać - zaliczać ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones