PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32763}

Miejsce na ziemi

Here on Earth
6,9 3 721
ocen
6,9 10 1 3721
Miejsce na ziemi
powrót do forum filmu Miejsce na ziemi

Czy moze ktos??

ocenił(a) film na 8

czy moze ktos pamieta wiersz, jaki pojawil sie w tym filmie??- "Rozchuśtywacz brzóz", jak tak to bardzo prosze o napisanie go, bo nigdzie go sie nie da znalezc :(( kurcze, chocby fragment... dzieki z gory PZDR ;] :*:*

ocenił(a) film na 4
paula_06

Ten wiersz to "Brzozy" Roberta Frosta, bez problemu można znaleźć go w sieci.

ocenił(a) film na 10
paula_06

Brzozy
Autor: Robert Frost =]
możesz go znależć tu: http://free.art.pl/makrofotografia/frost.html

dominiczka5

a może ktoś opisac sytuacje jak ona trafila do szpitala bo ogladam do momentu jak byli razem w tym jego domu a potem jak juz byla w szpitalu...

ocenił(a) film na 10
ewelina_24

Byli w domu. Niespodizewanie pojawił sie tam ojciec chłopaka, który kazał mu wrócić i skończyć budowę baru twierdząc, że robi głupio sprowadzając Sam do tego domu, gdyż to i tak się za niedługo skończy, bo przecież on musi iść studiować na Priston. Zakochani wracają. Gdy Sam pojawia się w domu ojciec robi jej małą awanturę którą przerywa matka dziewczyny - odebrała telefon, w którym lekarz potwierdził wizytę u siebie. Sam twierdzi że jest zdrowa i nic jej nie jest. Wybiega z domu i biegnie nad to jezioro. Ojciec dziewczyny idzie do Kevina(tak się chyba ten koleś nazywał) i prosi go żeby namówił Samantę na powrót do domu jak tylko ją zobaczy. Chłopak się zgadza. Kierowany instynktem idzie nad jezioro.
Sam mówi mu, że to jest jej raj na ziemi. NAgle krzyczy "ścigamy się" i zaczyna biec. Kevin podąża za nią, dziewczyna potyka się o wytający korzeń drzewa i upada na kolano. Zaczyna płakac. Chłopak pyta się co jej jest, a ona "muszę ci coś powiedzieć". On bierze ją na ręcę i idzie z nią do domu. Samanta trafia do szpitala. Resztę chyba już znasz...
uchh ale się rozpisałam :P
Polecam sie na przyszłość =]

ocenił(a) film na 10
dominiczka5

Kelvin ma na imię =] mój błąd :PP ale coż... błędy się zdarzają... i tak wolałam Jaspera =] pozdrawiam

dominiczka5

no wlasnie dalej troche nie ..nie wiem na co byla chora.. znam od momentu w szpitalu kiedy przyszedl Jasper..ale dzieki ;* pozdro;]

ocenił(a) film na 10
ewelina_24

wiesz gdy ona trafiła do szpitala, stwierdzono, że to rak - z przerzutami. Kelvin przyszedł do niej i gdy ona mu powiedziała, że nie chce poddać się leczeniu - bo i tak umrze, a to przedłuży jej życie moze na rok, czy dwa. Stwierdziła że nie warto, że chce zostawić wszystko jak jest teraz. Chłopak powiedizał, że jej że robi źle, że się poddaje.( a jak wiadomo matka chłopaka podcięła sobie żyły, gdyż jak sam powiedział "poddała się"). Wyszedł ze szpitala. I potem pojawił się Jasper. Sam zostałą bez ukochanego, który był zagubiony, sam nie wiedział co robić, ale towarzyszył jej najlepszy przyjaciel - JASPER. =]

dominiczka5

a rozumiem dzieki ;* i taki chlopak jak Jasper w każdej sytuacji jakas glupia byla ze wybrala Kelley'ego ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones