PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253737}
6,7 22 774
oceny
6,7 10 1 22774
6,9 12
ocen krytyków
Michael Clayton
powrót do forum filmu Michael Clayton

6/10

ocenił(a) film na 7

niezły film, ale miejscami nudnawy, troszkę za długi; dobry Clooney
Moja ocena: 6/10

Pauleta

Miejscami nudnawy?

ocenił(a) film na 7
bezprzyczyna

no cóż, takie jest moje zdanie ;]

ocenił(a) film na 9
Pauleta

Wiem, że masz właśne zdanie, ale jak dla mnie był za krótki. Hm nie wiem, moze tylko takie odnioslam troche wrażenie... ale czas niesamowicie szybko mi minął przy ogladaniu tego filmu, ze wnet nie zauwazylam tych 2 godz spedzonych przed ekranem.

lunatyk_5

Ja też nie zdążyłam się nudzić.

ocenił(a) film na 7
bezprzyczyna

Faktycznie, film może nie był nudny ale niestety czegoś tu brakowało, nie wiem czegoś ulotnego czegoś ...magi może :)

ocenił(a) film na 1
Pauleta

Z całym szacunkiem, ale jak dla mnie, ten film wywołał u mnie tylko znużenie i bóle w siedzącej części ciała. Jest fajnie wyreżyserowany i to jedyna jego zaleta. Może jeszcze kilka motywów, które dawały trochę do myślenia. Oprócz tego, to straszna nuda. Teraz, jak ktoś mi powie, że "Lot nad kukułczym gniazdem" jest nudnym filmem, to powiem, żeby obejrzał sobie "Michalea Claytona", myślę że zmieni znanie.

ocenił(a) film na 8
Pauleta

A mnie sie podobal. Wlasnie to mi sie podobalo ze nie bylo wartkiej akcji znanej dosonale z filmow sensacyjnych, tylko spokojnie rozwijajacy sie temat. tak jak w zwyczajnym zyciu, gdzie nie ma miejsca na poscigi samochodow, skakania po wiezowcach itp. Dzien za dniem wszytsko ciekawie ale w naturalnym tempie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones