PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375721}

Miasto złodziei

The Town
7,2 80 534
oceny
7,2 10 1 80534
6,4 15
ocen krytyków
Miasto złodziei
powrót do forum filmu Miasto złodziei

Super film!!!!!! UWAGA SPOJLER

użytkownik usunięty

Jeden epizod mnie tylko zdenerwował - kiedy wyszli w przebraniach zakonnic z bronią i torbami po napadzie a obok stał radiowóz, a w nim gliniarz. I co zrobił gliniarz? Popatrzył się na nich i odwrócił się, a ci pobiegli w siną dal.... Jedyny minus w filmie. Reszta - rewelacja!!

a co mial zrobic jeden policjant;]?

użytkownik usunięty

Właśnie ta scena była super! Mega konsternacja z obu stron... Uważam, że było to zamierzone.

ocenił(a) film na 8

ja również tak uważam, że to było zamierzone :) no i jak ktoś wyżej napisał, a co miał zrobić 1 policjant wobec tylu z brobią w ręku? ;)

użytkownik usunięty
onlylove

dobra dobra, ok, może macie rację....

ocenił(a) film na 8

;)

To teraz sobie pomyśl geniuszu co byś zrobił, czterem gościom, którzy mieli w rękach broń szturmową, w torbach kupę szmalu i myśli, żeby uciec za wszelką cenę. Przeciw nim jeden policjant z krótką bronią, zapewne już nie tak dobrym refleksem i kilkoma dniami do emerytury. Odpuścił. Proste i zrozumiałe. To tylko człowiek.

ocenił(a) film na 9
darkmeister reaktywacja

w wersji rozszerzonej jest fajny tekst Gema, jak odjeżdżają i się zastanawiają czemu policjant nic nie zrobił. Gem mówi: przecież nie chciał skończyć z nazwiskiem na tablicy poległych na służbie. Czy jakoś tak...

darkmeister reaktywacja

chuck norris nie potrzebował by broni ;)

ocenił(a) film na 8

Zna ktoś może podobne filmy o tematyce napadów coś jak "Miasto Złodziei" lub "Plan Doskonały" ?

użytkownik usunięty
seth3241

Był takie 3 filmy, nie pamiętam tytułów.
1 film - napad na jakąś restaurację lub bank. Weszła tam jakaś reporterka i została zgwałcona i zabita przez jednego z porywaczy (zrobiło to na mnie mega wrażenie dlatego to zapamiętałem)
2 film - porywaczom udało się uciec przez kanalizację i nie zostali złapani.
3 film - coś ze SWAT, "źli" policjanci przeciwko dobrym, na faktach chyba, pod koniec weszli do 1 budynku, odparli szturmy, i chcieli uciec wszystkich powybijali. Świetny film. Może ktoś przypomni tytuły?

ocenił(a) film na 8
seth3241

Co cię nie zabije ...
http://www.filmweb.pl/film/Co+ci%C4%99+nie+zabije-2008-465416
Film fabularnie mocno zbliżony do "Miasta złodziei", ale dużo bardziej serio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones