PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375721}

Miasto złodziei

The Town
7,2 81 tys. ocen
7,2 10 1 80724
6,5 19 krytyków
Miasto złodziei
powrót do forum filmu Miasto złodziei

Nie spodziewałem się rewelacji, ale miło się zaskoczyłem.
Fakt, jest trochę zaczerpnięte z filmu "Gorączka" (średnio udanego jak dla mnie) i scena ostatniego napadu też jakby już była w "The Brink's Job", ale to w niczym nie przeszkadza. Film może i nie jest zawiły fabularnie, ale nie przynudza, nie męczy, ogląda się go po prostu dobrze. Mi, mojej dziewczynie, siostrze, sąsiadowi bardzo się podobał. Mają naprawdę różne gusta, a to świadczy o tym, że film jest jak najbardziej zjadliwy. Ben może nie zachwycał aktorstwem i wypał po prostu nieźle, ale jako reżyser moim zdaniem spisał się na medal.
I wiem, że wielu z Was będzie narzekać, że to zgapił z jednego filmu, a tamto z drugiego, że nie ma pomysłu na oryginalny scenariusz itd. Nie szkodzi. Chodzi o zabawę. Moim zdaniem godny polecenia. Szkoda, że odbił się bez echa. I jeszcze dwie rzeczy zasługują na uwagę: świetna muzyka i ciekawy klimat Bostonu. Dziękuję-dobranoc.

darkmeister reaktywacja

największy brak to muzyka !!! Jeśli Boston to Dropkick Murphys !!! A, nie było.

ocenił(a) film na 7
gamjan666

Bez przesady. To, że nie było Irlandzkiej muzyki, nie znaczy, że muzyka była zła. Miała swoisty klimat. Mi się podobała.

ocenił(a) film na 7
darkmeister reaktywacja

Jak właczyłam sobie ten filmik i zobaczyłam, że ma ponad 2 h to się zastanawiałam czy dam radę:) ale obejrzałam go bez problemu nie przynudza jak wyżej wspomniałeś, aktorstwo dobre, sprawnie wyrezyserowane, fabuła wiedziałam, że jest na podstawie ksiazki więc nie oceniam. Trudny dylemat czy poświęcić się dla miłości czy poświęcić miłość dla bycia sobą. Jak dla mnie 7/10.

gabi_2

ja palę tylko w kuchni - żona nie pozwala "SMRODZIĆ" ale raz na jakiś czas mogę zajarać w liwingrumie bez zatrzymywania filmu i to był TAKI film wytrzymałem 2h bez szluga! otem oczywiście nadrobiłem:)