PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1070}

Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.

Twin Peaks: Fire Walk with Me
7,3 48 005
ocen
7,3 10 1 48005
6,6 21
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.
powrót do forum filmu Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.

że jest integralną częścią serialu, nie da się go pojąć ani sensownie ocenić nie oglądając wcześniej serii Twin Peaks. Dlatego, dla tych, którzy nie zapoznali się z serialem, radzę - wstrzymajcie się z komentarzami i ocenami.

Knl

Popieram w 90 procentach z wyjatkiem tego, ze "jest integralną częścią serialu". W odroznieniu od serialbrakuje tu typowych twinpeaksowskich watkow komediowych w stylu Andy, Lucy, Dick Trimaine, lasiczka, Ben Horne...

ocenił(a) film na 8
obreb_2

mylisz pojęcia. to, że nie jest podobny, nie znaczy, że nie jest integralną częścią.

Knl

Jest czescia serialu, ale nie integralna. A to przez to, ze brakuje w nim watkow pobocznych, ktore byly w serialu i za ktore tak pokochalismy TP. Bo watek Laury nie czynil serialu kultowym. Czynily toi watki, ktore otaczaly glowna fabule smiechem, czarnym humorem i akcja (ale nie taka, jak w owczesnych serialach kryminalnych)

ocenił(a) film na 8
obreb_2

ehh

ocenił(a) film na 10
obreb_2

ober_2 ale to było w serialu, a film ma to do tego, że jest krótszy i mniej wątkowy:] Po co wracać do tego, co robiła Lucy zanim zabito Laurę? Chcesz zobaczyć jak zaszła w ciążę? Zgadzam się z Knl, film jest w 100% intergalną częścią, i nie ma sensu oglądać go przed serialem. Ja np. obejrzałam przed i nic nie zrozumiałam. Rok później obejrzałam serial i zaraz potem film i zrobiłam wielkie WOW. Już wiem, kim jest kobieta w łóżku Laury, co sygnalizuje drżenie ręki, dlaczego Harold nie wybiega za Laurą itd :)

black_sheep5

Co do ogladania serialu przed filmem - 200 proc. racji!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones