PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1070}

Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.

Twin Peaks: Fire Walk with Me
7,3 48 005
ocen
7,3 10 1 48005
6,6 21
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.
powrót do forum filmu Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.

Karzeł

użytkownik usunięty

Ktoś mi powie, kim był ów karzeł w czerwonym kubraczku i portkach?

ocenił(a) film na 10

Jednym z mieszkańców Czarnej Chaty, a z tego co wydedukowałem jest to zła część Mike'a, od której się odseparował odcinając sobie rękę, kiedy przeszedł na "Jasną Stronę Mocy" :D

użytkownik usunięty
wojtar3

Dlaczego akurat Jednorękiego? Tylko dlatego tak wnioskujesz, bo obok niego siedział? W końcu później, w serialu kontaktował się we śnie z Cooperem.

ocenił(a) film na 10

Jednoręki( o imieniu Gerard ) był tylko gospodarzem dla ducha o imieniu Mike, który kiedyś był sprzymierzeńcem Bob'a, a później stał się jego głównym antagonistą. Karzeł w jednym z odcinków TP lub FWWM powiedział: I'm the arm, siedząc zaraz koła Gerarda. Moim zdaniem również o tym, że karzeł jest zły świadczy to, że żywi się GARMONBOZIĄ czyli tym co BOB, co więcej w FWWM naciska BOB'a żeby ten oddał mu jego część, poza ty wydaje się, że dobrze się dogadują, rechocząc na całe gardło :D A dlaczego karzeł pomagał Coop'owi? Dlatego, że moim zdaniem chciał wprowadzić Coop'a do Chaty, żeby stał się nowym hostem dla BOB'a bo powiedzmy sobie szczerze: Cooper jest najlepszym z hostów dla BOB'a z całego TP. ;)

użytkownik usunięty
wojtar3

Wyjątkowo przemawia to do mnie. Dzięki ;)

ocenił(a) film na 10

Polecam się na przyszłość ;)

ocenił(a) film na 8
wojtar3

Do mnie tez, wiec pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones