PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3977}

Miłość w Nowym Jorku

Autumn in New York
6,5 11 361
ocen
6,5 10 1 11361
3,3 3
oceny krytyków
Miłość w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Miłość w Nowym Jorku

szukam filmu w ktorym wykorzystano piosenke Savage Garden-Truly madly deeply...akcja zaczyna sie gdy glowny bohater ma ok 5 lat i jest na przyjeciu u znajomych swoich rodzicow...w czasie przyjecia znajoma będąca w ciązy rodzi coreczkę...maly chlopiec czyli nasz bohater nieswiadom swich slów stwierdza ze kiedys sie z nia ozeni.mijają lata...ona wyrasta na piękna blondynke...on rowniez jest niczego sobie...zaczyna krecic sie wokoł kobiety...jednak ona ma chlopaka...planuje z nim ślub...on wyznaje jej milosc...ona go odrzuca...mezczyzna proponuje rzut moneta...jesli wypadnie awers-zostaja para jesli rewers-on odchodzi bez slowa...spojrzec na monete miala tylko ona...bez ogrodek stwierdzila ze wypadl rewers i on musi odejść...kiedy spał ostatni raz w atlancie(bo tam chyba dzieje sie akcja) w poblizu domu ukochanej pogodzony ze swym losem ktos puka do drzwi...tam stoi jego ukochana...wyznaje mu ze wypadł awers...rzuca mu sie w ramiona i spedzaja ze soba noc...jednak nie mówie ze taka byla dokladna akcja filmu...to co napisalem moze odbiegac od rzeczywistosci poniewaz film oglądalem dosyc dawno...prosze o pomoc;)pozdrwiam

miedzianobrody

tego samego szukalam.. jesli jeszcze nie wiesz,to film 'melodie milosci',ogladalam go dawno,zauroczylam sie i piosenka i nim samym.. pzdr :-*

nataalka11

nie wiem jak Ci sie odwdzięcze...naprawde wielkie dzięki;)nie jestem wielbicielem takich filmów,ale akurat ten zapadł mi w pamięc.Z całego filmu dla mnie najlepsza jest piosenka Savage Garden;)i nic tego nie zmieni;P pozdro:):**

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones