PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640195}

Metro

6,4 15 259
ocen
6,4 10 1 15259
5,0 2
oceny krytyków
Metro
powrót do forum filmu Metro

"Metro" jest całkiem dobrym przedstawicielem rosyjskiej produkcji filmowej, niezłe kino
katastroficzne. Jednak scena, w której ofiara przygnieciona przez innych zostaje posadzona na fotel i
otwiera książkę na stronach zaznaczonych wcześniej kciukami, by wkrótce potem zająć się
czytaniem, wywołała u mnie niekontrolowany wybuch śmiechu. Do podobnych reakcji przyczyniła się
kobieta stojąca nieopodal stacji metra, która miała pretensje o to, że nie ma wody w domu. Hit!

Matheleine

Specyficzne i niepotrzebne własne poczucie humoru reżysera objawiające się w kilku przejaskrawionych, nawet lekko satyrycznych scenach śmiało mogło nie zagościć w tym bądź co bądź dobrym katastroficznym filmie który w poważniejszej formie byłby miarodajnym konkurentem dla np. "Metra Strachu" z Denzelem Washingtonem. Całokształt otrzymuje 7-/10.

ocenił(a) film na 7
Matheleine

Pierwsza scena - kobieta była w szoku i czyta (albo chce automatycznie ) nie wie co sie dzieje .

Druga scena starsza pani pewnie chora problem z głowa ( starsi ludzie zazwyczaj maja takie problemy ze przesadnie sie czymś zajmują )

W obu scenach nie ma nic śmiesznego ludzie ,rożnie reagują .

cureman

Może nie ma, ale skoro ludzie różnie reagują na wszystko, to mnie owe sceny śmieszą.

Matheleine

Żadna z tych dwóch scen nie wywołała u mnie śmiechu? Wręcz przeciwnie... I myślę, że reżyser taki efekt właśnie chciał stworzyć. Cureman dobrze to opisał.

ocenił(a) film na 8
Fifarafabongo

Też odebrałam to jako efekt szoku, takie sytuacje się zdarzają. Np. mój znajomy po dachowaniu wyszedł z auta i zaczął szukać po kieszeniach kluczy do mieszkania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones