PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678631}
7,3 9 607
ocen
7,3 10 1 9607
6,0 5
ocen krytyków
Metallica: Through the Never
powrót do forum filmu Metallica: Through the Never

Według mnie film jest bardzo, bardzo dobry. Dziś wróciłem z premiery w 3D i jestem zadowolony.
Efekty dźwiękowe oczywiście świetne.
Co to zrozumienia filmu... dla tych, którzy planują wybrać się do kina lub obejrzeć w jakiś inny
sposób, uprzedzam, że film ma charakter taki jak... obraz, dzieło sztuki. Trzeba zrozumieć
przesłanie, nie przyjmować od razu tego co zobaczymy. Dla osób, które nie przepadają za muzyką
rockową i metalową filmu nie polecam, ponieważ większość filmu to występy tytułowego zespołu.
Moja opinia jest bardzo pozytywna. Polecam bardzo fanom owego zespołu. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Nooizy

Całkowicie się zgadzam

ocenił(a) film na 9
Nooizy

film jest świetny jestem fanem Metallici i musze powiedzec że bałem sie tego tytuły z racji tego ze zespół podąża w zla stronę. Dziś również bylem na premierze 3D i produkcja ta w trakcie seansu całkiem mnie pochłonęła.Film najlepiej zrozumieć jeśli choć zna sie tytuły utworów które są wykonywane bo to one one swietnie opisują treść fabuły. A znając teksty w pełni zrozumiemy obraz który oglądamy. Wizulanie film takze jest super z racji tego co dzieje sie na scenie ( po raz kolejny mile widziana znajomość chociażby tytułów;p) Serdecznie polecam go fanom jak zarazem osobom lubującym sie w mocniejszych brzemiech bo Tych któży stronią od tego rodzaju muzyki nie porwie. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones