PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329096}

Metal

Metal: A Headbanger's Journey
7,7 6 404
oceny
7,7 10 1 6404
7,5 2
oceny krytyków
Metal
powrót do forum filmu Metal

Zajebiaszczy

ocenił(a) film na 10

Mi się bardzo podobał.Ale ten typ z Gorgoroth mnie trochę przeraził;).Niezły psychol.Więcej takich dokumentów!Pozdr

ocenił(a) film na 8
guzo83

"ten typ z Gorgoroth " przeraża wszystkich:D ale muzykę robi niczego sobie. Film bdb:D

patrycja6660

metal to wielkie dno, niestety. prymitywna muzyka dla prymitywnych ludzi.

ocenił(a) film na 10
elohortex

NIe techno jest bardzo rozwiniete . . . Byle jaki frajer na jakims tepym programie w komie powrzuca byle jakie dzwieki wrzuci na neta i liczy na to ze jego "utwor" stanie sie popularny . . . zalosne . . . Nikt nie robi takich dokumetalnych filmow o techno bo kazdy wie ze to nie jest muzyka . . .


POzdrOO

użytkownik usunięty
tomskru

Teraz każdy kolo, który myśli że jest super D.J.'em ściągnie sobie program typu E-Jay, wgra kilka sampli, ułoży ścieżkę złożoną wyłącznie z powtarzającego się bitu i jakąś melodyjkę. Taki szajs jest namiętnie promowany przez stacje Viva wpychającą papkę dla nastolatków.
Lubię elektronikę ale od techno zdecydowanie wolę rave.

użytkownik usunięty
tomskru

Rozumiem, że metodą dedukcji doszedłeś do wniosków, że Twój przedmówca jest fanem techno...

użytkownik usunięty
elohortex

-->metal to wielkie dno, niestety. prymitywna muzyka dla prymitywnych ludzi.<--

Pisząc takie prowokacje daleko nie zajdziesz w życiu.

ocenił(a) film na 7

techno jest niczym w porównaniu do metalu ...
to są jakieś puste dźwięki zmiksowane w jakimś programie które niby są takie fajne, w metalu to są emocje przekazywane przez wokalistów którzy ślęczeli dniami i nocami by napisać słowa i ułożyć nutki dla ich słuchaczy, a ci dj'je ściągną kilka piosenek pomieszają dźwięki i dodadzą jakiś bass i puszczą to kilka razy na dyskotece z jakiegoś sprzęciku, dla mnie to jest paranoja - flaki z olejem

piotrek100_1992

Teraz ja, teraz moja prowokacja: echmmm... Lech Roch Pawlak z youtube`a to jest dopiero to!

użytkownik usunięty
guzo83

Typpek z "gorgoroth" to pedzio.

ocenił(a) film na 9

pedzio a ''gra'' twardziela,nie nawidze takich typków,pozerow w metalu.Zwykła ciota ciągnąca wszystko na kształt h..a...

guzo83

Każdy słucha takiej muzyki, jaką lubi. I tu pojawia się pytanie. Po co krytykowac techno, metal, pop? Dla tego że nam się to nie podoba? Trzeba wyjśc czasami poza to co się lubi i spojrzec z boku, bo patrzenie tylko z własnej perspektywy jest stratą widoku z miliona, miliarda etc. innych perspektyw.

ocenił(a) film na 8
afdgk

Ok, elohortex pokazał, że jest zwykłym dupkiem, tępakiem i kutafonem, ale nigdzie nie było powiedziane, że jest fanem techno. Więc, ludzie, nie pędźta za bardzo do przodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones