PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804562}
5,6 34 278
ocen
5,6 10 1 34278
4,4 7
ocen krytyków
Men in Black: International
powrót do forum filmu Men in Black: International

Ja wiem, że kobiety są teraz modne, ale wyobraźcie sobie ten film gdyby Hemsworthowi partnerował Tom Hiddleston ;)

LeSzifre

Nie wiem co ma znaczyć stwierdzenie, że "kobiety są modne", ale równie dobrze można sobie wyobrazić tam nie wiem, Meryl Streep.

ocenił(a) film na 7
skalp_el

Podejrzewam, że chodzi o to, aby oryginalnie "męskie" produkcje "rebootować" tak, żeby pierwsze skrzypce grały kobiety. I to jest dość powszechne zjawisko w filmach w ostatnim czasie. Przykłady pierwsze z brzegu to oczywiście Ghostbusters i Ocean's 8. Co do MIB, to jest to zrobione moim zdaniem jak najbardziej z głową. Tamte produkcje sfeminizowano na siłę i to było czuć, ja to odebrałem tak, jakby najpierw zrobiono casting, a dopiero potem napisano scenariusz. Tutaj po prostu, że tak powiem, wyrównano szanse. Thompson i Hemsworth byli partnerami i to nawet zdało egzamin. Film zachował w zdecydowanym stopniu klimat pierwszych części i poszerzył uniwesum, zamiast je przewracać do góry nogami. Jedyne czego mi zabrakło to jakiegoś cameo ze strony Willa Smitha lub Tommy'ego Lee Jonesa. To byłoby przyjemne oczko w stronę widza.

ocenił(a) film na 6
fabcio93

Musi wystarczyć obraz na ścianie w biurze wielkiego T :)

LeSzifre

Nie znam człowieka, brzydal straszny, ale fakt panienka nie pasuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones