PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804562}
5,6 34 253
oceny
5,6 10 1 34253
4,4 7
ocen krytyków
Men in Black: International
powrót do forum filmu Men in Black: International

Ja wiem, że kobiety są teraz modne, ale wyobraźcie sobie ten film gdyby Hemsworthowi partnerował Tom Hiddleston ;)

ocenił(a) film na 5
LeSzifre

Ucieszyłam się na widok Thora i Valkirii w innym filmie, Ale ten Twój pomysł... eeeeh to dopiero by było czadowe widowisko, wtedy to już nawet fabuła mogła by być totalnie zrąbana, to i tak by się ten duet świetnie oglądało ;D na razie pocieszam się tym że Loki dostanie swój serial, pytanie tylko kto go wtedy zagra :)

ocenił(a) film na 7
shannella

Nie no, bez Toma Hiddlestona to pewnie nie będą kręcić. Jak to jest Marvel to oni dbają żeby grali ci sami aktorzy te same postacie z drobnymi wyjątkami jak Hulk którego musieli wymienić bo Edward Norton podpisał kontrakt tylko na jeden film. I druga wpadka to pierwszy Iron Man gdzie wymienili Rhodey'a (Terrence Howard moim zdaniem był o wiele lepszy i bardzie pasował do roli).

Chyba że sprzedali prawa komuś innemu, kto kręci film ale to chyba niemożliwe. Po MCU już chyba Marvel nigdy żadych praw nie sprzeda, szczególnie że to teraz Disney.

ocenił(a) film na 6
jcubic

Terrenca Howarda zmienili ponieważ zażyczył sobie zbyt wygórowane wynagrodzenie

darex51

pewnie teraz pluje sobie w brodę :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shumkichi

Zdaję sobie sprawę, że ta forma komentarza wygląda źle. Niestety Filmweb ma trudności z edytowaniem komentarzy. Gdyby była taka opcja sam bym już dawno "Poprawił" tą wypowiedź.

Shumkichi

Czy KOBIETY powinny mieć takie same prawa jak ludzie??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shumkichi

,,....bo to uwłaszcza ludziom z dodatnim IQ'' Masz na myśli siebie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Shumkichi

inwektyw

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Shumkichi

wnosi to do dyskusji tyle że pozujesz na inteligenta a jesteś głupkiem który jak nie ma argumentów to chwyta się zagrań typu jechania po czyimś zdjęciu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Shumkichi

po raz kolejny nie masz argumentu to jedziesz personalnie. Tym razem padł argument z dupy że nie potrafie czytać i że mam przestać pozować żeby podbić ego.

Co wymyślisz dalej? Bo ja po prostu napisałem że źle odmieniłeś wyraz na co wystarczyło napisać: fakt, masz racje.
Ale ty wybrałeś droge chwytania się czegokolwiek żeby pocisnąć.
Proponuje jeszcze zajrzeć w mój profil, napewno coś się znajdzie co można zjechać. Na przykład: no pokazałeś już jaki jesteś mądry jak oceniłeś xxx film na xxx gwiazdek.

nie poddawaj się tak łatwo, wysil troche mózg i pomyśl jak można mi ubliżyć

ocenił(a) film na 5
BartasBartas

XD ok, dzięki za radę, na pewno będę na ciebie tracił czas. Widzę, że jesteś prawackim odpowiednikiem alternatywki, to już jesteś na przegranej pozycji w mojej opinii.
Nadal nie widzę przecinków.
Teraz napisz, że to niemerytoryczny sposób prowadzenia dyskusji z mojej strony i że mam się za fajnego. Oba stwierdzenia będą prawdą, ale gdybyś miał IQ większe od swoich "bicków", to byś wiedział, że o to mi chodzi.
Nie rozumiesz, że mnie nie można krytykować, bo ja mam zawsze rację.

Shumkichi

Beka z takiego podczłowieka jakim jesteś ty i przytoczę twoje wypociny, które sam napisałeś :
„Nie rozumiesz, że mnie niemożna krytykować, bo ja mam zawsze rację.”.
Hhahahaha tak to można tylko skwitować w dobie internetu trafić na taką perełkę to rzadkość, typowy narcyzm z problemem własnej osobowości. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shumkichi

Typowe dla typa który nie ma żadnych argumentów, to jedziesz po IQ, co tutaj nie ma żadnego sensu w kontekście mojej wypowiedzi, robotem jesteś ze potrafisz określić czyjś iloraz inteligencji? Bo widocznie masz z tym problem, dużo gadasz, ale co się dziwic jak tylko to ci zostało w internecie, i tylko to możesz panie inteligentny inaczej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shumkichi

Frustracje, ciekawe haha jak ci już wspomniałem dużo gadasz, bo tylko to możesz w internecie, a odzywki typu „zesrałeś się” widocznie pokazują nam z kim mamy do czynienia, z niedojrzałym umysłowo dorosłym osobnikiem twoje niezbyt inteligentne słownictwo i obrażanie ludzi świadczy właśnie o twoim poziomie debilizmu, i radziłbym popatrzeć w lustro, bo tam znajdziesz „debila” z ujemny IQ, którym właśnie jesteś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shumkichi

Na ten twój niby „bait” to moja zaczepka jest specjalna lubię pogadać z takimi wytworami internetowej wyobraźni i czasem umilić sobie czas na filmwebie patrząc jak się takie anomalie duszą w środku siebie, aby zaistnieć w internecie. :D

ocenił(a) film na 5
Kryspinos_filmweb

Omg, masz 13 lat czy co XD? Mam się obrazić za Twoje straaaszne wyzwiska typu "nie, bo ty"? Powodzenia, typie.

Shumkichi

Dla twojej informacji, odpowiedziałem ci tym samy jak ty odnosisz się do ludzi, nie wiem czy masz się obrazić, wisi mi to osobiście :) ale jak chcesz się wymieniać argumentami i wyzwiskami to się wysil, bo teksty z wiekiem cię tylko osmieszaja i można przytoczyć że prawdopodobnie ty jesteś dzieckiem, skoro wszędzie wrzucasz swoje gimbusowe "XD" typie.

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 5
Kryspinos_filmweb

Btw., jaaasne, teraz nagle to jest specjalnie i "zaczepka", bo ci napisałem, że jesteś idiotą xd Gdybym ci nie napisał, że to bait, to byś nawet się tego nie próbował domyślać. Nie pogrążaj się, kochanie, bo cały świat już wie, że masz niskie IQ, ale się boisz do tego po prostu przyznać przed samym sobą :/

ocenił(a) film na 5
BartasBartas

PS. Błagam, postaw choć jeden przecinek, bo tego nie da się czytać po ludzku.

Danio31b

zdecydowanie nie.

Danio31b

"Czy KOBIETY powinny mieć takie same prawa jak ludzie??" - To było nawet zabawne :)

Shumkichi

Zle sformuowana teza ale całkowicie poprawna dotycząca kierowaniem się już na etapie tworzenia scenariusza nie tworzeniem historii która będzie się czymś wyróżniać ale obsadzeniem ról które nie wzbudza krytyki dzisiejszych fanatyków ideologii które atakują nas z każdej strony.

ocenił(a) film na 5
andrea_paolo_nigro

"Ideologii", lol xd Na pierwszym lepszym kursie literaturoznawstwa na studiach by ci wytłumaczyli, czemu używasz tego słowa bez zrozumienia. Feminizm jest zaprzeczeniem ideologii rozumianej jako składowa Repressive i Ideological State Apparatuses, ponieważ z nimi walczy, jest ich zaprzeczeniem. Ale nie spodziewam się wiele po typie/typiarze, której interpunkcja jest obca.

Shumkichi

Nie wiem co ma wspólnego kurs literaturoznawstwa ale chyba nic skoro ktoś jest przekonany ze feminizm nie jest ideologia.
W takim razie wszystkie opisy, badania oraz zwykła wikipedia jest po prostu przekłamana.
Ale z chęcią zapoznalbym się z takimi teoriami jeśli podeslesz link.
Co do typa/typiary uznam to za żart. Lepiej tak niż brak kultury.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shumkichi

Dziękuje za link na pewno mimo wszystko sie z nim zapoznam.
Tutaj zakończę dyskusje z mojej strony. Nie sprawia mi przyjemności dyskusja z kimś kto próbuje dowartościować się na forum obrażając innych bezpodstawnie.
Jak już wspomniałem można mieć różne poglądy i dyskutować na tematy ale kultury Cię tutaj uczyć nie będą a widać nikt do tej pory cię z nią nie zaznajomił.
Nie musi być ci mnie żal. Nie mam problemów z szukaniem atencji poprzez wulgarne wpisy i wyzywanie w internecie.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
andrea_paolo_nigro

Ja nie pozdrawiam, nie dziękuję za "dyskusję" (to coś to nie była dyskusja, tylko próba obrony patriarchatu z Twojej strony; polecam pogadać ze swoim subconscious) i nie musisz mnie uczyć kultury, bo ją mam zarezerwowaną dla kogoś, kogo mogę nazwać wartościową osobą. Rozmowa z Tobą nie była ani ciekawa, ani zabawna, nie nauczyła mnie niczego nowego, nie wyciągnąłem żadnych ciekawych wniosków. Więc przestań używać słów nieadekwatnych do sytuacji lub których znaczenia nie rozumiesz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Shumkichi

Kolega źle się wypowiedział... obecnie na siłę udowadnia się wyższość kobiet pod wieloma względami, nawet tężyzny fizycznej :) obejrzyjcie Johna Wick’a 3 - gdzie drobna kobieta powala ok 40 zdrowych chłopów. Bardzo szanuję kobiety, ale natury nie przeskoczymy.
Ps. Facet nigdy tak brzydko nie powie do kobiety mimo często słyszanych docinek feministycznych.

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 5
Shumkichi

To że bez girl power i kogoś kolorowego nie ma prawa teraz film powstać bo od razu pójdą pozwy. Najlepszym przykładem jest wiedźmin netflixa.

ocenił(a) film na 5
Shumkichi

GÓWNO

ocenił(a) film na 5
kadim_filmweb

Sprytnie.

LeSzifre

"kobiety są teraz modne" zesralam sie XDDD

Szalmakalapot

https://www.youtube.com/watch?v=ZOtinTlx7yo

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
LeSzifre

nie przepadam za filmem faceci w czerni to dla mnie jest głupotą ze ukrywają prawdę przed światem a nawet słyszałem plokti ze podobno organizacja naprawdę istnieje, a ten film oglądam tylko dlatego ze pojawia się kobieta Agentka .

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

dopiero oglądam ten film, polubiłem Molly Agentka M (Valkiria) jako dziecko dowiedziała się prawdę o kosmitach a nawet o facetach w czerni, nie bała się powiedzieć prawdy o tym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones