PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463226}

Megamocny

Megamind
7,1 70 705
ocen
7,1 10 1 70705
6,6 13
ocen krytyków
Megamocny
powrót do forum filmu Megamocny

Znów tłumacz dał czadu. To jakaś nowa, świecka tradycja. Nieważne. Sama animacja jest jedną z najlepszych jakie widziałem ostatnio. Mam farta do dobrych pozycji. Najpierw zakręcony Rango, a teraz to. Wszystko tu jest do bólu klasyczne. Bohater a'la superman, nieskazitelny i pełen cnót. W drugim narożniku prawdziwy geniusz zła. U niego nie ma przebacz. Mamy tu wielki pojedynek... i to dopiero wstęp do lepszej, dużo bardziej przewrotnej i zabawnej całości. W założeniach podobne do Despicable me tylko żartów i puszczania oka do dorosłych jest dużo więcej. Na niektórych scenach śmiałem się do łez. Polecam.

ocenił(a) film na 8
SithFrog

Zgadzam się, film jest świetny, bardzo zabawny, no i ta muzyka rockowa :D

ocenił(a) film na 9
SithFrog

Też się zgadzam!!! Happy End był sztampowy, ale cały film, od momentu "zginięcia" metromana stał się całkowicie nieprzewidywalny.

ocenił(a) film na 9
umotex12

I jednocześnie bardzo fajny!

ocenił(a) film na 9
umotex12

Właśnie ta całkowita nieprzewidywalność to cos niesamowitego! Kompletnie nie umiałam przewidzieć jak rozwinie się akcja i to jest właśnie najlepsze

ocenił(a) film na 9
SithFrog

Film jest genialny a muzyka Zimmera powala! Kocham ten film no i soundtrack.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones